Android Telefonlar için Stabil Çalışan Launcher 1

Android telefonunuzu root‘lamadan kişiselleştirebileceğiniz farklı tema’lar bulunmaktadır. Android’de stabil çalışan Tema (launcher) bulmakta zorlanıyorsanız C launcher işinizi görecektir.

Android Google Play mağazasında bulunan bir çok farklı tema bulunsada çoğu reklamlarla geliyor. Bunun yanında stabil çalışmasıda en önemli etkenlerdendir. C Launcher sade ve hızlı bir arayüzü bulunuyor. Can sıkıcı Reklam‘ları olmayan C Launcher farklı tema’ları bulunuyor. Ana ekran’da Ram temizleme iconu ile hızlı bir şekilde gereksiz uygulamaları kapatabilirsiniz. Uygulamalarınızı klasörler halinde toplayarak hızlı erişmenizi sağlarken uygulama iconlarıda yuvarlak olarak kesilmiş halde geliyor.

C Launcher‘da sadece türkçe dil seçeneği olmamasına rağmen kullanımı kolaydır. Türkçe dil‘i sorun etmenize gerek yok ufak bir güncelleme ile giderilebilir. Ortalama 50 ila 60 arasında bir ram kullanımı olan C Launcher’ı yükleyerek telefonunuz hem sade hemde hızlı bir arayüze sahip olacaktır. Ekran görüntülerinede bakarakta karar verebilirsiniz. Denemenizde fayda var.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : Android Açılıştaki Programları Kapatma Startup Manager

C Launcher APK indir

Pocket Nedir? Nasıl Kullanılır? 0

Bu yazımızda sizlere Pocket nedir?, Nasıl kullanılır? ve kimlerin işine daha çok yarayacağını yazacağım. Poket’in ingilizce kelime olarak Cep anlamına gelmektedir.

Pocket Nedir?

Pocket’in kısaca tanımını yapmak gerekirse internette beğendiğimiz makaleleri kaydetmemize ve daha sonra çevrim dışı bile okumamıza yardımcı oluyor. Pocket sistemi Android, İOS uygulamaları ve web tarayıcılarında eklentiler ile birlikte çalışıyor. İnternette gezinirken bir yazı beğendiniz ve kaydetmek istiyorsunuz. Beğendiğiniz yazıları Pocket hesabınıza göndererek daha sonra okumanıza yardımcı oluyor. Kaydettiğiniz makaleleri internetiniz olmasa bile çevrim dışı olarak okumanıza olanak sağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: iPhone ve iPad’e Android Cihazlardan Dosya Aktarma Uygulaması

Pocket Nasıl Kullanılır?

Pocket uygulamasını kullanmak için ilk önce altta verdiği bağlantılardan akıllı telefonunuza uygulamayı ve web tarayıcınıza Pocket eklentisini kurmanıza gerekmektedir. Bu işlemleri yaptıktan sonra isterseniz üye olup devam edebilir isterseniz de Google hesabınızla giriş yaparak devam edebilirsiniz. Web tarayıcınıza yükleyip giriş yaptıktan sonra tarayıcınızın sağ üst tarafına Pocket iconu gelecektir. Bundan sonraki işle daha kolay artık İnternette beğendiğiniz bir sayfaya girin ve sağ üstteki pocket ikonuna tıklayın. Artık o makale veya sayfayı istediğiniz yerde telefonunuzda dahi olmak üzere çevrim dışı olarak görüntüleyebilirsiniz. Android ve İOS telefonunuzla da beğendiğiniz makaleleri kaydederek Pocket hesabınızla istediğiniz yerde okuyabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Yeşil Dedektör Uygulaması ile “Dumansız Hava Sahası”nı İhlal Edenleri Şikayet Edin

Pocket İndir

Android

İOS-iPhone

Chrome

Opera

En Kaliteli 20 HD Arkaplan Resimi 0

Merhaba arkadaşlar bu akşam sizlere internette bulduğum en kaliteli 20 HD resimi sizlerle paylaşıyorum. Hepside birbirinden güzel ve geniş manzaraya sahip resimler ekranınızı tamamen değiştirecektir.

HD resimler 1920X1080 ve 1920X1200 gibi farklı çözünürlükte yüklediğim resimleri indirmek ve paylaşmak ücretsizdir. (Ticari olarak kullanmadığınız sürece)

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Manzaralı Duvar Kağıtları 2016 İndir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Güldüren Sıradışı ve Komik Photoshop Resimleri

Most Popular Topics

Editor Picks