MENU

Whatsapp Ücretli mi? Ücretsiz mi?

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Android » Whatsapp Ücretli mi? Ücretsiz mi?
Whatsapp Ücretli mi? Ücretsiz mi?

Dünyanın en büyük mesajlaşma uygulaması olan Whatsapp ücretli mi? yoksa ücretsiz mi? sorusunun yanıtını Whatsapp kurucusu Jan Koum açıkladı.

Whatsapp kurucusu Jan Koum whatsapp için alınan 1 dolarlık ücerti kaldıracaklarını duyurdu. Whatsapp yıllık ücretlendirme yaptığını ancak şuana kadar whatsapp kullananların ücret ödediğini görmedim. İlk çıktığında 1 yıl daha sonrasında 2 yıl ücretsiz kullanım sunan ama bu süreyi geçenlerden ücret alınmıyor. Jan Koum’un yaptığı son açıklamada Whatsapp Ücretli mi? Ücretsiz mi? tartışmasına son veriyor ve tamamen ücretsiz olacağını söylüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Google Drive’ı 1TB Yapmanın Ücretsiz Yolu

Whatsapp Nereden Para Kazanıyor?

Whatsapp bilindiği gibi tamamen ücretsiz kullanım sunuyor. Ancak hiçbir yerden de reklam almıyor. Peki Whatsapp nereden para kazanıyor. Jan Koum’da bu konuya açıklık getirerek Whatsapp’ın para kazanmak için markalar ve şirketler üzerinden para kazanacağını açıkladı.

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.