Android Oyunları ve Uygulamaları PC’de Çalıştırın

4

Android oyunlarınızı ve uygulamalarınızı bilgisayarınızda kolaylıkla çalıştırmak için bu harika programı Windows işletim sistemininize kolayca yükleyip ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Android oyunlarınızı ve uygulamalarınızı bilgisayarınızda kullanabileceğiniz program Andy windows programıdır. Bilgisayarınızda bir emulator görevi gören program ile GooglePlay mağazasında bulunan tüm uygulamaları ve oyunları açabilirsiniz. Akıllı telefonunuzla giriş yaptığınız Gmail hesabınızı Andy programına giriş yaparak telefonunuzda oynadığızı oyunların kaldığınız yerden oynayabilirsiniz. Örnek olarak Clash of Clans Strateji oyununda köyünüzü yükleyebilmeniz için Gmail girişi yapmanız gerekiyor.

Windows işletim sistemli bilgisayarınıza yükleyeceğiniz emülatör sayesinde oyunları ve uygulamaları test edebilirsiniz. Rahatlıkla ekran görüntüsü yada video çekebileceğiniz uygulamaın en büyük artısı sorunsuz bir şekilde çalışmasıdır. Android oyun emülatör‘ünü pc’nize indirerek GooglePlay mağazasının tadını çıkartın. Andy oyun emülatörünün indirmesi ve kurulumnu kolaylıkla yapabilirsiniz.

Andy Oyun Emülatör’ü Kurulumu ve Kullanımı

1) Andy oyun emülatörünü İndirin

2) İndirdiğiniz Andy setup dosyasına çift tıklayın ve çalıştırın.

3) Yeni başlangıç yapacağımız için Gmail hesabımızla GooglePlay‘e giriş yapalım.

4) Artık istediğiniz oyunu yada uygulamayı indirerek çalıştırabilirsiniz.

Andy Bilgisayar Için Android Simülatörü