AVG AntiVirüs 2012 Ücretsiz İndir 0

AVG AntiVirüs 2012 programını ücretsiz olarak bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.

https://4.bp.blogspot.com/-EbzCQy4mWPQ/Tnygc1Jy3zI/AAAAAAAABO4/MJOF_ECL2kM/s400/AVG%2BFree%2BProtection%2BDownload%2BAntivirus%2B2012.jpg

AVG AntiVirüs 2012 Programı Bedava İndir

AVG Anti Virüs 2012 bilgisayarınızı güvenli tutmak için sistem ve koruma sabotaj girişimlerini engellemek için geniş güvenlik ile birlikte geliyor.AVG 2012 tarama veya sosyal ağ için kullanılan PC’ler için yüksek kaliteli temel korumada sağlar.

http://howto-uninstall.windowsuninstaller.org/wp-content/uploads/2012/01/avg-antivirus-2012.png

AVG AntiVirüs 2012 Bilgisayarınızda tam koruma sağlar ve spam, virüsler gibi tehditlerden korur. Veritabanını anında günceller ve güncel ve yeni çıkan virüslere karşı korur.Şifrelerinizi dolandırıcılara karşıda korur.

Arkalplanda sesizce çalışır

Fazla bellek kullanımı yapmaz ve bilgisayarınız kasmaz.

32bit ve 64 bit seçenekleri var

Türkçe dil seçeneği mevcut

Sık sık güncelleme

Masaüstü aracıda mevcut

Gerçek zamanlı koruma

Sosyal Ağ Koruması

Buradan : AVG AntiVirüs 2012 Programı Bedava İndir

Android Telefonlar için USB Windows Sürücüleri İndir 0

Merhaba arkadaşlar sizlere bugün tüm akıllı telefonlar için USB windows sürücülerini paylaşacağız. Android telefonunuzla usb hata ayıklama ve modifikasyon yapmak istiyorsanız windows sürücülerinizi yüklemeniz gerekmektedir.

Telefonunuzu windows bilgisayarınıza bağladığnızda windows update otomatik olarak indirip kuruyor ancak indirme ve kurulum bitene kadar biraz zaman geçiyor. USB sürücüleri kendiniz indirip, yüklemek ve sürücüleri internette aramak istemeyip tek tıkla indirmek isteyenler için indirme bağlantılarını altta paylaşıyorum.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: iPhone ve iPad’e Android Cihazlardan Dosya Aktarma Uygulaması

Resmi USB Driver İndirme Bağlantıları

Resmi bağlantılarda belli aşamaları geçtikten sonra indirme yapabiliyorsunuz. Bazılarını direkt olarakta indirebilirsiniz.

Direkt İndirme Bağlantıları

Direkt indirme bağlantıları ise bağlantı linkine tıkladığınızda USB sürücüyü indirebilirsiniz.

Pocket Nedir? Nasıl Kullanılır? 0

Bu yazımızda sizlere Pocket nedir?, Nasıl kullanılır? ve kimlerin işine daha çok yarayacağını yazacağım. Poket’in ingilizce kelime olarak Cep anlamına gelmektedir.

Pocket Nedir?

Pocket’in kısaca tanımını yapmak gerekirse internette beğendiğimiz makaleleri kaydetmemize ve daha sonra çevrim dışı bile okumamıza yardımcı oluyor. Pocket sistemi Android, İOS uygulamaları ve web tarayıcılarında eklentiler ile birlikte çalışıyor. İnternette gezinirken bir yazı beğendiniz ve kaydetmek istiyorsunuz. Beğendiğiniz yazıları Pocket hesabınıza göndererek daha sonra okumanıza yardımcı oluyor. Kaydettiğiniz makaleleri internetiniz olmasa bile çevrim dışı olarak okumanıza olanak sağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: iPhone ve iPad’e Android Cihazlardan Dosya Aktarma Uygulaması

Pocket Nasıl Kullanılır?

Pocket uygulamasını kullanmak için ilk önce altta verdiği bağlantılardan akıllı telefonunuza uygulamayı ve web tarayıcınıza Pocket eklentisini kurmanıza gerekmektedir. Bu işlemleri yaptıktan sonra isterseniz üye olup devam edebilir isterseniz de Google hesabınızla giriş yaparak devam edebilirsiniz. Web tarayıcınıza yükleyip giriş yaptıktan sonra tarayıcınızın sağ üst tarafına Pocket iconu gelecektir. Bundan sonraki işle daha kolay artık İnternette beğendiğiniz bir sayfaya girin ve sağ üstteki pocket ikonuna tıklayın. Artık o makale veya sayfayı istediğiniz yerde telefonunuzda dahi olmak üzere çevrim dışı olarak görüntüleyebilirsiniz. Android ve İOS telefonunuzla da beğendiğiniz makaleleri kaydederek Pocket hesabınızla istediğiniz yerde okuyabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Yeşil Dedektör Uygulaması ile “Dumansız Hava Sahası”nı İhlal Edenleri Şikayet Edin

Pocket İndir

Android

İOS-iPhone

Chrome

Opera

Most Popular Topics

Editor Picks