Baidu PC Faster Bilgisayar Hızlandırma Programı

0

Baidu PC Faster Masaüstü ve Dizüstü bilgisayarınızda kullanabileceğiniz en iyi temizlik Programlarından biridir. Hızlı çalışma mantığı ile gereksiz ve işe yaramayan dosyalarınızı hemen silerek PC’nizi daha hızlı bir şekilde kullanmanızı sağlar.

Baidu PC Faster ile Bilgisayarınızda birikmiş gereksiz dosyaları, Ön bellekleri, kayıt defterini ve Web tarayıcılarınızı tarayarak hem sorunlarınızı giderir hem de programlarınızı hızlandırır. Baidu PC Faster veritabanını her an güncelleyerek hızlı bir şekilde virüs tarama işlemide gerçekleştirir. Bilgisayarınızı virüslerden temizleyerek çeşitli hatalarınızı gidererek olası bozulmaları önler. Aynı zamanda oyunlar için hızlandırma özelliği ile bilgisayarınızdaki oyunlarında hızlı açılmasını sağlar. Temizlik, Virüst taraması ve hızlandırma özellilkleri ile 3’ü bir arada program Baidu PC Faster ücretsiz olmasıda ekstra avantajıdır. Bilgisayarınıza indir‘diğiniz Baidu PC Faster türkçe dil seçeneği bulunmazken İngilizce ile idare edebilirsiniz.

Baidu PC Faster Virüs Taraması

Baidu PC Faster virüs tarama özelliği ile her zaman bilgisayarınızı korur.

Baidu PC Faster programında widget özelliği bilgisayarınızı anlık temizlemenizi ve hızlandırmanızı sağlayarak PC’iniz her zaman ilk kullanımınızdaki gibi tutar.

Baidu PC Faster Farklı temaları ile arayüzünde değişiklik yapabilirsiniz.

Baidu PC Faster İndir