Baidu PC Faster Bilgisayar Hızlandırma Programı 0

Baidu PC Faster Masaüstü ve Dizüstü bilgisayarınızda kullanabileceğiniz en iyi temizlik Programlarından biridir. Hızlı çalışma mantığı ile gereksiz ve işe yaramayan dosyalarınızı hemen silerek PC’nizi daha hızlı bir şekilde kullanmanızı sağlar.

Baidu PC Faster ile Bilgisayarınızda birikmiş gereksiz dosyaları, Ön bellekleri, kayıt defterini ve Web tarayıcılarınızı tarayarak hem sorunlarınızı giderir hem de programlarınızı hızlandırır. Baidu PC Faster veritabanını her an güncelleyerek hızlı bir şekilde virüs tarama işlemide gerçekleştirir. Bilgisayarınızı virüslerden temizleyerek çeşitli hatalarınızı gidererek olası bozulmaları önler. Aynı zamanda oyunlar için hızlandırma özelliği ile bilgisayarınızdaki oyunlarında hızlı açılmasını sağlar. Temizlik, Virüst taraması ve hızlandırma özellilkleri ile 3’ü bir arada program Baidu PC Faster ücretsiz olmasıda ekstra avantajıdır. Bilgisayarınıza indir‘diğiniz Baidu PC Faster türkçe dil seçeneği bulunmazken İngilizce ile idare edebilirsiniz.

Baidu PC Faster Virüs Taraması

Baidu PC Faster virüs tarama özelliği ile her zaman bilgisayarınızı korur.

Baidu PC Faster programında widget özelliği bilgisayarınızı anlık temizlemenizi ve hızlandırmanızı sağlayarak PC’iniz her zaman ilk kullanımınızdaki gibi tutar.

Baidu PC Faster Farklı temaları ile arayüzünde değişiklik yapabilirsiniz.

Baidu PC Faster İndir

EaseUS’dan Paskalya Gününe Özel Kampanya 0

Veri kurtarma ve yedekleme yazılımları ile adından söz ettiren EaseUS firması ara ara düzenlediği kampanyalarına bir yenisi daha ekledi. Paskalya gününe özel olarak düzenlediği yeni kampanyasında 3 farklı hediye veriyor. Ücretsiz lisansları, pahalı yazılımlarında büyük indirimler ve paypal hediye kartı veriyor.

1. Kampanya – Hemen Katıl


İlk kampanya yumurtaları kırarak kazanılıyor. En alttaki veya hemen katıl bağlantısına tıklayarak kampanya sayfasına giderek aşağıda bulunan EaseUS ürünlerini, indirimini ve paypal hediye kartını kazanın.

 • EaseUS EverySync Pro
 • EaseUS MobiSaver for iPhone Pro
 • EaseUS MobiSaver for Android Pro
 • EaseUS Data Recovery Wizard for Windows Pro
 • EaseUS Todo PCTrans Pro
 • EaseUS ürünlerinde %40 indirim
 • 5 dolar paypal hediye kartı

Bu hediyeleri kazanmak için en alttaki veya hemen katıl bağlantısına tıklayarak EaseUS bağlantı linkine tıklayarak kampanya sayfasına gidin. Kampanya sayfasında 9 renkli yumurta göreceksiniz bunlardan birine tıklayarak yumurtayı kırın karşınıza uyarı penceresi çıkacaktır. Burada kazandığınız ürünü gösterecektir. “Get in now” butonuna tıklayarak ürün lisansını kopyalayıp bilgisayarınıza kaydedin. Ayrıca ürünün indirme bağlantısını da kopyalayıp tarayıcınıza yapıştırarak otomatik indirebilirsiniz.

Not: Lisans anahtarı ve hediye kartını 20 nisan tarihine kadar kullanmalısınız.

2. Kampanya – Hemen Katıl


Bu kampanyada ise aşağıda verilen ürünler de % 80’lere varan indirimler mevcut. Aşağıdaki ürünleri kampanya sayfasından tıklayarak indirimli bir şekilde satın alabilirsiniz.

 • EaseUS Data Recovery Wizard Pro
 • EaseUS Partition Master Pro
 • EaseUS Todo Backup Home
 • EaseUS Data Recovery Wizard for Mac Pro

Not: Her ürün için sadece 50 lisans anahtarı verilmektedir.

3. Kampanya – Hemen Katıl


Son kampanyada ise “EaseUS Data Recovery Wizard” yazılımını indirerek bilgisayarınıza kurun. Daha sonra bu programın ekran görüntüsünü alarak kampanya sayfasının en altındaki yorum bölümüne yorum atarak yükleyerek hemen 20 dolar paypal hediye kartına sahip olun. 3. Kampanya ile ilgili videoda yapmışlar aşağıdan izleyebilirsiniz.

EaseUS Kampanya Bağlantı Sayfası


Kampanya 12 ve 19 nisan tarihleri arasında geçerlidir.

Easter Special Offer – EaseUS Software

Windows 10 Creators Update ISO İndir 0

Microsoft windows 10’a yeni özellikler getiren Creators Update indirilmeye sunuldu.

Yeni yayınlanan güncelleme ile birlikte hata düzeltmeleri, güvenlik güncellemeleri ve sanal gerçeklik özellikleri gibi bir çok özelliği getiriyor. 11 nisan’da tam sürümü yayınlanacak Windows 10 creators update‘in şuan için geliştirici sürümü yayınlandı. Yayınlanan ISO’lar microsoft’un sitesinde ücretsiz olarak indirilmeye sunuldu.

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz yeni güncelleme ISO’ları aşağıdadır. Ayrıca güncelleme ile alakalı yayınlanan vidoyu’da aşağıda izleyebilirsiniz.

Windows 10 yapı 15063 (RTM) 64-bit ISO (3.9 GB;) İndir

Windows 10 yapı 15063 (RTM) 32-bit ISO (2.9 GB) İndir

Windows 10 Creators Update ISO Video

Most Popular Topics

Editor Picks