Battlefield 1, 45 Dakikalık Oynanış Videosu Karşınızda 0

Electronics arts Battlefield 1’in multi player’daki oynayış videosunu yayınladı.

Yapımcılığını Dice yaptığı ve dağıtımını EA’nın yapacağı Battlefield geriye dönüş yaptı ve Battlefield 1 adıyla piyasaya sürülecek. Oyunun hikaye moduyla alakalı bir görüntü yayınlanmadı ancak multiplayer modu ile karşımıza çıktı. Oyunun son hali olmasada oynayış dinamikleri ve grafikleri beklenenden daha iyi olacak gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Mafia 3 Oynanış Videosu Yayınlandı

Battlefield 1 oyununda hava değişimi rastgele olacak buda oyuna daha gerçekçi ve 1. dünya savaşını hissettirecek. Battlefield Bad company 2‘deki gibi ağır silahlar ile bina yıkma Battlefield 1’ede geliyor. Oyunda saklanmakta artık işe yaramayacak. yerinizde duramayacaksınız. Sözü fazla uzatmadan Battlefield 1’in 45 dakikalık oynayış videosunu izleyelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: God of War 4 Playstation 4 Oynanış Videosu Yayınlandı

Kong Kafatası Adası Filminin Yeni Fragmanı İzle 0

Kong kafatası adası filminin yeni fragmanı yayınlandı. King Kong’un tarihine inen filmde bir çok devasa hayvan yer almaktadır.

King Kong efsanesinin tarihine inen filmde tarih öncesi bir çok hayvan yer alıyor. Jordan Vogt-Roberts’ın yönetmenliğini yaptığı Legendary pictures ve Warner bros pictures kong kafatası adası filminin başrolünde Brie larson ve Tom hiddleston yer alıyor.

Kafatası adasında yaşayan dev gorilin insanlarla ve tarih öncesi yaratıklarla savaşını izleyeceksiniz. Bir grup maceracının kafatası adasına gitmesi ile başlayan filmin yeni fragmanını hemen izleyin.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Vin Diesel, XXX Return of Xander Cage Film Fragmanı Yayınlandı

Film 10 mart 2017 tarihinde vizyona girecek.

BMW M3 ve Mersedes AMG A45 Drag Yarışı İzle 0

Güç ve ağır araba denince akla gelen BMW ve Mercedes arasında pek bir fark yoktur. Her iki markanın da arabalarına kusursuz diyebiliriz. BMW ve Mersedes arabalarını yarışa girdiğinde ise aralarında çok az farklar vardır. İşte bu farkı ortaya koyan ne kadar olduğunu belirlemek isteyen Archie Hamilton Racing adlı youtube kanalı BMW M3 ve Mersedes AMG A45 arabalarını drag yarışına sokuyor.

Drag yarışında her iki alman otomobili yarışı hemen hem aynı anda bitiriyor. Tabiki arabayı süren de çok önemli ama yapılan drag yarışında BMW M3’ün geriden kalksada Mersedes’i finish’de yakalıyor. Sözü fazla uzatmadan sizlere BMW M3 ve Mersedes AMG A45 arabalarının drag yarışı videosunu izleyelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:

 

Most Popular Topics

Editor Picks