Yeni Battlefield 5 Ne Zaman Çıkacak ? 0

Söylentiler yayılmaya devam ederken bir kaç açıklama yapılıyor. Patrick Bach‘in söylemine göre zaman alacak bir çalışma olacaktır. Geliştirmeye önem verdiklerini söyleyen Patrick Bach oyunun artı özellikleri ile gelmesi için uğraşacaklarını söylüyor. Henüz Battlefield 5 çıkış tarihi hakkında bilgi verilmzeken yakında duyurusu yapılabilir.

Yapım olarak oyun severlerin beklentisini karşılayan Battlefield 5 heyecanla bekleniyor. Oyuncuların karşısına daha gelişmiş senaryo yapısı ve zorlukla çıkacaktır. Şimdilik beklemek gerekiyor önümüze sunulan Battlefield yapımları ile oyun keyfini yaşamamız gerekiyor. Peki Battlefield 5 çıkş tarihi ne zaman belli olacak.Henüz Battlfield 5 çıkış tarihi belli olmasa’da Call of duty advanced warfare‘ın çıkışının ardından Battlfield 5 çıkışı’da duyurulabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR Far Cry 4 Televizyon Reklam Filmi Yayınlandı


Patrick Bach:Her yeni oyunun daha büyük özelliklere ihtiyacı var. Yenilikler, eklentiler ve daha fazla yıkım.”

Yeni Mumya Filmi “The Mummy” Fragmanı Yayınlandı 0

Başrolünde ünlü oyuncu Tom cruise’ün oynadığı yeni mumya filmi The Mummy fragmanı yayınlandı.

Korku filmlerinin en iyilerinden olan mumya filmi yeni filmi ile sinemalara geri dönüyor. Yönetmenliğini Alex Kurtzman’ın üstlendiği filme ünlü isimlerde eşlik edecek. Filmde Russell Crowe, Sofia boutella, Annabelle wallis, Jake johnson, Courtney B. vance’de oynayacak.

The Mummy Vizyon Tarihi

Yeni mumya filmi The Mummy gösteri tarihi ise 9 Haziran olarak belirlendi. Her hangi bir aksaklık olmaz ise film bu tarihte tüm dünya ile birlikte Türkiye’de de vizyona girecek. Film ile alakalı şu ana kadar iki tane fragman yayınlandı. Şimdi den bizi heyecanlandıracak filmin video fragmanlarını hemen izleyelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Hızlı Öfkeli 8 Filminden Yeni Kamera Arkası Video

1. Fragman

2. Fragman

Apple iPhone 8 Çıkış Tarihi 0

Teknoloji devi Apple yeni iPhone 8 telefonunu kusursuz bir şekilde çıkarmak için çalışıyor. Henüz net bir çıkış tarihi olmasada Apple’a yakın isimlerden gelen bilgilere göre iPhone 8’in çıkış tarihi belirlemeye çalışıyor. Peki iPhone 8 çıkış tarihi ne zaman olacak yakından baklım.

İphone 8 Ne Zaman Çıkacak?

Apple’a yakın kaynaklardan gelen bilgilere göre telefon 3 farklı model ile gelebilir. Sızıntılara göre yeni iPhoneların 4.7 inç, 5.5 inç ve 5.8 inç ekran büyüklüğünde modelleri bulunacak. Yeni OLED ekran teknolojisini samsungdan alan apple yeni iPhone 8’i Eylül veya Ekim aylarında satışa sunucağı tahmin ediliyor. Henüz kesin olmasada bu aylarda çıkacak yeni iPhone tasarımı şuanki Galaxy S8 ekranına benzeyecek gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni iPhone 8 telefonları paylaştığım görseldeki gibi olabilir. Eğer böyle bir iPhone çıkarsa efsane olabilir.

Most Popular Topics

Editor Picks