WhatsApp Web Uygulaması Kullanıma Açıldı 1

Dünyada ve Türkiyede en popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp getirdiği yeni özellik ile artık bilgisayarda kullanma imkanı sunuyor. Akıllı telefonunuz veya tabletinizle yazmakta sorun yaşıyorsanız bilgisayarınıza entegre ederek klavyenizle daha hızlı yazbilir ve cevap verebilirsiniz.

WhatsApp henüz tüm platformları desteklemesede Android, Blackberry ve Windows phone akıllı telefon ve tabletlerde kullanılabiliyor. WhatsApp ayrıca şimdilik bu özelliği Chrome web tarayıcısına destek veriyor. WhatsApp Firefox ve Opera gibi diğer web tarayıcılarına destek verecektir. WhatsApp’ı bilgiayarda kullanmak için ilk önce web.whatsapp.com adresine giriyoruz. WhatsApp uygulamasını akıllı telefonumuzdan açıp ayarlardan WhatsApp Web butonuna tıklayalım ve QR kodunu tanıtalım. Anıdan açılan WhatsApp web uygulamasını hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

WhatsApp Bilgisayarda Kullanma

Alttaki resimlerden kullanımı daha detaylı görebilirsiniz.

WhatsApp’ bilgisayarda kullanmak için akıllı telefonumuzdaki WhatsApp ayarlarından WhatsApp Web‘e tıklayalım alttaki resimdeki gibi QR kodunu telefonumuza taratalım. Anında tarama yapan WhatsApp Web uygulamasını hemen kullanmaya başlayalım.

İlk kurulumdan sonra Chrome web tarayıcımız WhatsApp masaüstü bildirimlerini açsınmı diye soracaktır. İsterseniz açın isterseniz engelleyin. Bu özelliği WhatsApp Web ayarlarından açabilirsiniz.

WhatsApp Web uygulamasının ayarlarından masaüsatü bildirimleri kendinize göre ayarlayabilirsiniz.

Artık WhatsApp’ı bilgisayarımızda kullanabiliriz.

 

 

Darksiders 3 Oynanış Videosu Yayınlandı 0

THQ tarafından resmi olarak duyurulan Darksiders 3‘ün 12 dakikalık oynanış videosu yayınlandı.

PC, PS4 ve Xbox One için satışa sunulacak Darksiders 3 oyunu oynanış videosu ile bizlere oyunun nasıl olacağını gösteriyor. Önceki serilerden farklı olarak oyun kadın savaşçı karakter ile devam eden oyunda farklı canavarlar ile ölümüne mücadeleler vereceğiz. 2018 yılında çıkacak oyun oyuncuların merakla beklediği oyunlardan biri olacak. Aksiyon ve macera tadında bir oyun olacak oyunun oynanış videosunu şimdi izleyebilirsiniz.

Darksiders 3 – 12 Dakikalık Oynanış Videosu İzle

Alttaki videoda da oyun için yayınlanan Trailer tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

Darksiders 3 Trailer

Galaxy S8 ve S8 Plus Orjinal Duvar Kağıtları İndir 0

Merhaba arkadaşlar bu yazımda Samsung’un amiral telefonu olan Galaxy S8 ve S8 Plus orjinal duvar kağıtlarını paylaşıyorum. Güney koreli teknoloji devi Samsung’un 5.8 inç’lik galaxy S8 ve 6.2 inç büyüklüğündeki galaxy S8 plus ile gelen orjinal duvar kağıtlarını akıllı telefonunuza hemen indirebilirsiniz.

Farklı tasarımı ile tüm dünyanın karşısına çıkan Samsung Galaxy S8 ve S8 plus’ın ekran çözünürlüğü 1440×2960 pikseldir. 2K çözünürlükteki bu ekran ile gelen orjinal duvar kağıtlarını beğendiyseniz hemen kendi telefonunuza da indirebilirsiniz.

Aşağıda gördüğünüz orjinal görselleri görüntü kalitesini düşürmeden sıkıştırarak paylaştım. Orjinal görselleri indirmek istiyorsanız aşağıdaki bağlantıya tıklayarak 204 MB büyüklüğündeki rar dosyasını indirerek orjinal galaxy S8 görsellerine sahip olabilirsiniz.

204 MB’lık Galaxy S8 ve S8Plus Orjinal Duvar Kağıtları İndir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Full HD 1080p Akıllı Telefon Duvar Kağıtları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: 35 Adet 3D Android Telefon Duvar Kağıtları

Most Popular Topics

Editor Picks