MENU

Avast AntiVirüs Free Lisansı yenilemek ve serial almak

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Bilgi » Avast AntiVirüs Free Lisansı yenilemek ve serial almak
Avast AntiVirüs Free Lisansı yenilemek ve serial almak

Avast kullanıcıları ücretsiz sürümü ile bilgisayarlarını oldukça iyi koruyabiliyorlar. Bende çoğu kişi gibi ücretsiz sürümü kullanıyorum ve lisans tarihi bittiği zaman arada bir uğraştırıyor bu şifreyi nerden alıyordum diye hep unutuyorum. Burada hem kendim hemde sizler için linkini vericem ücretsiz bir şekilde mail adresinize şifreyi alabiliceksiniz.

https://2.bp.blogspot.com/-3DA28CmO8so/T03tWb4vKlI/AAAAAAAAFTQ/vsxryK5Q3TE/s1600/free-avast-serial-code.png

Avast Free Serial Kodu Almak

Halada avast kullanmıyorsanız Avast Home Edition kesinlikle tavsiye ederim.

Avast Kullanıcıları için yukarıda dediğim gibi serial tarihi bittikten sonra alttaki bağlantıya tıklayarak lisans şifresi alabilirsiniz.

Tamamiyle ücretsizdir lisans kodunu almak için e-mail adresinizi girip mail adresinize gelen kodu avast lisans kodu girme kımsından girdiğinizde 1 yıl daha uzatıcaktır. Yani serial sitelerine girip yasal olmayan kodlarla uğraşmanın bir anlamı yok bu yöntemle herşey yasal…

Eğer avast serial tarihiniz bitmediyse siteye girdiğinizde size yeni lisans aldırmayacak lisansınız var diyecektir. Bittiğinde almanız daha mantıklı.

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.