Yahoo ve Bing WebMaster birleşti

0

Yahoo Site Explorer kullanımını kapattı ve Bing’e yönlendirdi. Bing’in Googleden sonra gelen en büyük arama motoru olduğunu biliyorsunuzdur.

http://cdn.sitetrail.com/wp-content/uploads/2011/08/yahoo-and-bing.jpg

Sevgili Web Uzmanları,

Web Uzmanı Araçlarını geliştirmek için yapılan düzenli güncelleştirmelerin bir parçası olarak, kullanıcı deneyiminizi geliştirmek için çeşitli önemli özellikler yayınladık.

Yahoo Veri Entegrasyonu: Yahoo! sitesinden trafik verisi arama artık Bing Web Uzmanı Araçları Trafik Özeti Sayfası ile birleştirildi. Lütfen reklamlar, tıklamalar ve tıklama üzerinden ücretler için birleştirilmiş trafiği görmek için Trafik Özeti sayfamızı ziyaret edin.

Geliştirme Merkezi Entegrasyonu: Bing Geliştirme Merkezi artık Web Uzmanı Araçlarıyla birleştirildi ve Bing API kullanımını tek bir Live ID oturumu açarak atamak ve izlemek için aynı yeterliliği sağlayacaktır.

Mesajlaşma: Güncelleştirilmiş mesajlaşma alt yapısı işlemeye uygun indeks kalitesini ve Gezgin sorunlarını bildirir. robots.txt dosyanı tarafından sitenizdeki önemli URL’ler engellenmişse, kötü amaçlı yazılım ve HTPP gezinme hataları oluşursa size bildirim göndereceğiz. TTP gezinme hataları.

SSL: Bing Web Uzmanı Araçları ile bağlantı artık SSL, üzerinden olacak, hesabınızın ve sitenizin güvenliği genel olarak attırılacaktır.

Artık Yahoo Site Explorer yerine Bing Webmaster kullanılıcak.