BlueStacks’a Windows 10 ve Sekme Özelliği Geldi

1

Android oyunlarını ve programlarını bigisayarımızda çalıştırdığımız Bluestacks programı Windows 10 desteği ile tamamen yenilendi.

Android oyunlarını bilgisayarımızda oynayabileceğimiz en iyi program olan Bluestacks yeni özellikleri ve yenilenen arayüzü ile tamamen değişti. Windows 10 aryaüzüne benzeyen yapısı daha şık duran programa daha akıcı ve hızlandrılmış. Sekme özelliği gelen Bluestack programının kurulum yöneticiside daha sade hale getirilmiş. Android oyunlarını bilgisayarda oynama programını indirerek oyunlarımızı daha hızlı oynayabiliriz. Açılış süreleri, Playstore’a daha hızlı bağlanma ve indirmeleri geliştirilerek bekleme süreleri kısaltılmış.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR BlueStacks Giriş Yaparken @ İşareti Yazma

Bluestacks Sekme Özelliği Oyunu Kapatmadan Diğer Oyunları Oynama

En büyük değişiklik sekme özelliği ile geliyor. Birden fazla oyun açmak için geliştirilen sekme özelliği ile istediğimiz uygulamayı ve oyunu kapatmadan farklı oyunlar arasında geçiş yapabilirsiniz. Yani web tarayıcılarındaki sekmeler gibi istediğimiz kadar oyunu aynı anda oynayabiliriz. Örnek olarak Clash of Clans, Running Circles ve Age of sparta oyununu aynı ayna çalıştırabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : BlueStacks Android Programları ve Oyunları Bilgisayarda Çalıştırma

Android oyunlarını bilgisayarda oynama programını bilgisayarınıza ücretsiz şekilde alttaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

BlueStack İndir