BlueStacks’a Windows 10 ve Sekme Özelliği Geldi 1

Android oyunlarını ve programlarını bigisayarımızda çalıştırdığımız Bluestacks programı Windows 10 desteği ile tamamen yenilendi.

Android oyunlarını bilgisayarımızda oynayabileceğimiz en iyi program olan Bluestacks yeni özellikleri ve yenilenen arayüzü ile tamamen değişti. Windows 10 aryaüzüne benzeyen yapısı daha şık duran programa daha akıcı ve hızlandrılmış. Sekme özelliği gelen Bluestack programının kurulum yöneticiside daha sade hale getirilmiş. Android oyunlarını bilgisayarda oynama programını indirerek oyunlarımızı daha hızlı oynayabiliriz. Açılış süreleri, Playstore’a daha hızlı bağlanma ve indirmeleri geliştirilerek bekleme süreleri kısaltılmış.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR BlueStacks Giriş Yaparken @ İşareti Yazma

Bluestacks Sekme Özelliği Oyunu Kapatmadan Diğer Oyunları Oynama

En büyük değişiklik sekme özelliği ile geliyor. Birden fazla oyun açmak için geliştirilen sekme özelliği ile istediğimiz uygulamayı ve oyunu kapatmadan farklı oyunlar arasında geçiş yapabilirsiniz. Yani web tarayıcılarındaki sekmeler gibi istediğimiz kadar oyunu aynı anda oynayabiliriz. Örnek olarak Clash of Clans, Running Circles ve Age of sparta oyununu aynı ayna çalıştırabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : BlueStacks Android Programları ve Oyunları Bilgisayarda Çalıştırma

Android oyunlarını bilgisayarda oynama programını bilgisayarınıza ücretsiz şekilde alttaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

BlueStack İndir

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Android Telefonlar için USB Windows Sürücüleri İndir 0

Merhaba arkadaşlar sizlere bugün tüm akıllı telefonlar için USB windows sürücülerini paylaşacağız. Android telefonunuzla usb hata ayıklama ve modifikasyon yapmak istiyorsanız windows sürücülerinizi yüklemeniz gerekmektedir.

Telefonunuzu windows bilgisayarınıza bağladığnızda windows update otomatik olarak indirip kuruyor ancak indirme ve kurulum bitene kadar biraz zaman geçiyor. USB sürücüleri kendiniz indirip, yüklemek ve sürücüleri internette aramak istemeyip tek tıkla indirmek isteyenler için indirme bağlantılarını altta paylaşıyorum.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: iPhone ve iPad’e Android Cihazlardan Dosya Aktarma Uygulaması

Resmi USB Driver İndirme Bağlantıları

Resmi bağlantılarda belli aşamaları geçtikten sonra indirme yapabiliyorsunuz. Bazılarını direkt olarakta indirebilirsiniz.

Direkt İndirme Bağlantıları

Direkt indirme bağlantıları ise bağlantı linkine tıkladığınızda USB sürücüyü indirebilirsiniz.

Pocket Nedir? Nasıl Kullanılır? 0

Bu yazımızda sizlere Pocket nedir?, Nasıl kullanılır? ve kimlerin işine daha çok yarayacağını yazacağım. Poket’in ingilizce kelime olarak Cep anlamına gelmektedir.

Pocket Nedir?

Pocket’in kısaca tanımını yapmak gerekirse internette beğendiğimiz makaleleri kaydetmemize ve daha sonra çevrim dışı bile okumamıza yardımcı oluyor. Pocket sistemi Android, İOS uygulamaları ve web tarayıcılarında eklentiler ile birlikte çalışıyor. İnternette gezinirken bir yazı beğendiniz ve kaydetmek istiyorsunuz. Beğendiğiniz yazıları Pocket hesabınıza göndererek daha sonra okumanıza yardımcı oluyor. Kaydettiğiniz makaleleri internetiniz olmasa bile çevrim dışı olarak okumanıza olanak sağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: iPhone ve iPad’e Android Cihazlardan Dosya Aktarma Uygulaması

Pocket Nasıl Kullanılır?

Pocket uygulamasını kullanmak için ilk önce altta verdiği bağlantılardan akıllı telefonunuza uygulamayı ve web tarayıcınıza Pocket eklentisini kurmanıza gerekmektedir. Bu işlemleri yaptıktan sonra isterseniz üye olup devam edebilir isterseniz de Google hesabınızla giriş yaparak devam edebilirsiniz. Web tarayıcınıza yükleyip giriş yaptıktan sonra tarayıcınızın sağ üst tarafına Pocket iconu gelecektir. Bundan sonraki işle daha kolay artık İnternette beğendiğiniz bir sayfaya girin ve sağ üstteki pocket ikonuna tıklayın. Artık o makale veya sayfayı istediğiniz yerde telefonunuzda dahi olmak üzere çevrim dışı olarak görüntüleyebilirsiniz. Android ve İOS telefonunuzla da beğendiğiniz makaleleri kaydederek Pocket hesabınızla istediğiniz yerde okuyabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Yeşil Dedektör Uygulaması ile “Dumansız Hava Sahası”nı İhlal Edenleri Şikayet Edin

Pocket İndir

Android

İOS-iPhone

Chrome

Opera

Most Popular Topics

Editor Picks