Boxoffice WordPress Teması 0

WordPress Boxoffice temasını sinema sitesi olarak kullanabilirsiniz. Sinema sitesine çok güzel gider ancak resim sitelerinede güzel olucağını düşünüyorum 🙂

http://www.fabthemes.com/wp-content/uploads/2011/10/Boxoffice.jpg

Boxoffice WordPress Theme

Preview / Ön izleme Download / indir

Quentin Tarantino’nun Yeni Filmi The Hateful Eight Fragmanı Yayınlandı 0

Amerikanın en iyi yönetmenlerinden biri olan Quentin Tarantino‘nun yeni filmi The Hateful Eight fragmanı yayınlandı.

Ucuz roman, Kill Bill, Soysuzlar çetesi, Rezervuar köpekleri, ve Western filmlerinin en iyilerinden biri olan Zincirsiz gibi filmleri Hollwood’da kazandıran Quentin Tarantino şimdi ise yeni filmi The Hateful Eight ile karşımıza çıkıyor. The Hateful Eight filminde iç savaş sonrası Amerikanın batısında geçen 8 haydut’un birbirlerini ihanet ve karmaşıklığın ortasında bulurlar. Kışın ortasında kalan 8 haydutun hepsininde farklı hikayeye sahip geçmişleri bulunur. Hepside kış günü sığınak ararken birbirleri ile karşılaşırlar ve olarlar başlar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Hızlı ve Öfkeli Filmi Tüm Serileri

The Hateful Eight Vizyon Tarihi

The Hateful Eight filmini yazıp yöneten Quentin Tarantino’nun oyuncu kadrosunda sinemanın ve Tarantino’nun favori oyuncuları duruyor. The Hateful Eight filminde Jennifer jason leigh, Tim roth, Belinda owino, Zoe bell, Demian bichir, Walton goggins, Kurt Russell, Samuel L. Jackson, Bruce dern ve Michael madsen gibi ünlü oyuncular oynuyor. The Hateful Eight filmi 8 ocakta Amerika da vizyona girecek. Türkiyede ise henüz ne zaman  gireceği belli değil.

Tooltapp Uygulaması ile Android Dünyasındaki Herşeyi Öğrenin 2

Tooltapp Android uygulaması akıllı telefon ve tabletlerde güncel haberleri, yeni çıkan oyunları ve uygulamaları, teknoloji haberlerini ve akıllı cihaz incelemelerini anında haber veren modern bir uygulamadır.

Tooltapp android uygulamasını indirerek akıllı telefon ve tabletinizi bir oyun ve uygulama indirme merkezi yapar. Tooltapp uygulaması aynı zamanda internetteki en iyi içerikleri akıllı telefonunuz dan okumanıza olanak sağlar. Örnek olarak : akıllı telefon incelemeleri, en iyi oyunlar ve uygulamalar ve nasıl yapılır gibi kaliteli içerikleri size sunar. Tooltapp android uygulaması akıllı telefon ve tabletiniz için duvar kağıtları, temalar ve güncellemeleri sunarak en güncel versiyonları kullanmanızı sağlar.

Tooltapp Android için herşeyiniz olacak uygulama ile telefonunuzun tüm özelliklerini karşınıza çıkartarak telefonunuz hakkındaki bilgileri öğrenebilirsiniz. Aslında Tooltapp android uygulaması bir RSS aracı gibi çalışır ancak Tooltapp android uygulamasının farkı kaliteli içerikleri ve akıllı telefonunuzu değiştirecek içerikleri karşınıza çıkartarak telefonunuzu maximum şekilde kullanmanızı sağlar. Akıllı telefonunuz hakkında bilmediklerinizi karşınıza çıkartarak daha verimli kullanmanızı sağlar.

Tooltapp android uygulamasının diğer özellikleri ise : Yeni içerikleri anında bildirimler ile haberdar eder. İnternetteki en iyi içerikleri çıkartan Tooltapp uygulaması ile içeriği hem beğenme ve hem de arkadaşlarınızla Facebook, Twitter üzerinden paylaşmanızı sağlar. Tooltapp genelde yönlendirme yapan içerikleri güvenilir kaynaklardan seçer. Böylelikle saçma sapan sitelere sizi yönlendirmez.

Tooltapp Neler Sunar Sunar?

  • Android popüler uygulamalar ve oyunlar
  • Android için duvar kağıtları
  • İlginize göre içerikler
  • İçerikleri sosyal medyada paylaşma
  • Nasıl yapılır? içerikleri
  • Uygulama ve sistem güncellemeleri
  • Android widget ve araçlar

Tooltapp Sosyal Medya Hesapları

Tooltapp sosyal medya hesapları üzerinden uygulama hakkında güncellemeler ve geri bildirim yapabilirsiniz.

Tooltapp Facebook

Tooltapp Twitter

Tooltapp Uygulaması İndir

Tüm akıllı telefon ve tabletlerle uyumlu çalışan Tooltapp uygulaması hakkında daha detaylı özelliklerine ve Tooltapp uygulamasını indirmek için alttaki mavi butonu kullanabilirsiniz. Yada Google Play mağazasında da indirebilirsiniz.

Tooltapp Android Için Mobil Rehber Uygulaması

Most Popular Topics

Editor Picks