Bu Hafta Vizyona Girecek 6 Film – 7 Ekim 2016 0

Bu hafta sonu vizyona girecek 6 film ile karşınızdayız. 4’ü yerli ve 2’si yabancı film olmak üzere 6 yeni filmin fragmanlarını izleyelim.

Türkiye’de bulunan tüm sinema salonlarında Yok artık 2, Bayram abi, Trendeki kız, Canım kardeşim benim, Pete ve ejderhası ve Pamuk prens filmleri vizyona girecek. Gösterime girecek filmere ve fragmanlarının videosunu izleyelim.

1- Yok Artık 2

Caner özyurtlunun yönetmenliğini yaptığı Yok artık 2 yerli filminde bir berber dükkanında olaylar geçecek. Zafer algöz, şebnem bozoklu, şahin ırmak, onur buldu, yağmur tanrısevsin ve cem gelinoğlunun oynadığı filmin fragmanını izleyelim.

2- Trendeki Kız

Emily blunt’ın yönetmenliğini yaptığı filmde Paula hawkins’sin en çok satan romanından uyarlanan filmde işsiz ve alkolik olan kadının tren yolculukları yapıp insanları gözetlemekle geçiriyor. Dram türündeki filmin fragmanını izleyelim.

3- Bayram Abi

Anası, babası ve babaannesi ile yaşayan bayram arkadaşınında bir kıza deli gibi aşık olur ve tanşır. Sinem ise Türkiye’nin en büyük kola şirketinde reklam ve pazarlama müdürüdür. Bayram sinemin kalbini kazanmak için bir kola markası bularak şirket kurar ve sevdiği kıza daha yakın olmayı ve kalbini kazanmaya koyulur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Dağ 2 Filminin Fragmanı Yayınlandı

4- Pete ve Ejderhası

Macera filmi arayanlar Pete ve ejderhası filmini izleyebilirler. Yetim bir çocuk olan Pete’in ejderhası ile maceraları anlatılmaktadır.

5- Pamuk prens

Birol güvenin seneryosunu yazıp yönettiği filmde tamer karadağlı, pınar altuğ ve yağmur atacan oynamaktadır. Komedi filmi arayanlar için ideal bir film.

6- Canım Kardeşim Benim

Aralarında 3 yaş fark olan ve sürekli rekabet içinde olan 2 kız kardeşin ormanda sevimli uzaylılar ile karşılaşması ile olaylar başlar. Murat kürüzün yönettiği filmin fragmanını izleyelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Game of Thrones’un 6. Sezon Finali Efektleri, İzle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Volvo S90 Çarpışma Testi ile Euro NCAP’den Tam Not Aldı 0

İsveçli otomobil üreticisi Volvo yeni sedan’nı S90 ile Euro NCAP testinden tam not aldı. Yapılan tüm testlerden başarıyla geçen Volvo S90 yine adından söz ettirmeyi başardı.

Euro NCAP artık çarpışma testleri  değil yaya ve yolcu güvenliğini de ön plana çıkartmaktadır. Çarpışma esnasında araçta bulunan yolcuların güvenliği ve kazayı en az hasarla atlatmaları yolcu güvenliği açısından çok önemlidir. Ayrıca araba kullanırken aniden karşınıza bir yaya’nın veya hayvanların çıkması karşısında arabanın ne kadar sürede durduğu da çok önemlidir. Volvo tüm bunları göz önüne alarak S90’ı geliştirdi ve Euro NCAP testine soktu. Testlerde sınıfındaki diğer markalardan daha iyi olan Volvo S90 fiyatı ise 290 bin TL’den başlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Hızlı ve Öfkeli 8 Fragmanı Yayınlandı

Güvenlik denilince akla gelen ilk araba olan Volvo S90’nın çarpışma testi video sunu izleyelim. Bu arada çarpışmalardan en yüksek skorları da aldığını unutmayalım.

Hızlı ve Öfkeli 8 Fragmanı Yayınlandı 0

Aksiyon ve araba tutkunları için merakla beklenen Hızlı öfkeli 8 fragmanı nihayetinde yayınlandı. Hemen Hızlı ve Öfkeli 8 fragmanı izle.

Yönetmenliğini F. Gary Gray’in üstlendiği filme Charlize Theron ve Helen Mirren ünlü oyuncuları da katılmış. Filmde Dom ve Letty balayı yaparken karşılarına güzel bir kadın çıkıyor ve Dom’u suça itiyor. Bu sırada emekli olmaya karar veren biran ve Mia’da kendilerini suçun ortasında buluyor.

Her film çıkmadan önce daha ne yapılabilir ki diye düşündüğümüz film yine harika olmuş. Son denizaltı sahnesi ise yine heyecan dolu bir olacağını gösteriyor. Gerçi Hızlı öfkeli deyince her dakikası aksiyon bir film demek. 14 Nisan 2017 tarihinde vizyona girecek olan filmin fragmanını izleyelim.

Hızlı ve Öfkeli 8 Fragmanı İzle

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Youtube 2016’da En Çok İzlenen Videoları Paylaştı

Most Popular Topics

Editor Picks