Bu Hafta Vizyona Girecek 6 Film – 7 Ekim 2016

0

Bu hafta sonu vizyona girecek 6 film ile karşınızdayız. 4’ü yerli ve 2’si yabancı film olmak üzere 6 yeni filmin fragmanlarını izleyelim.

Türkiye’de bulunan tüm sinema salonlarında Yok artık 2, Bayram abi, Trendeki kız, Canım kardeşim benim, Pete ve ejderhası ve Pamuk prens filmleri vizyona girecek. Gösterime girecek filmere ve fragmanlarının videosunu izleyelim.

1- Yok Artık 2

Caner özyurtlunun yönetmenliğini yaptığı Yok artık 2 yerli filminde bir berber dükkanında olaylar geçecek. Zafer algöz, şebnem bozoklu, şahin ırmak, onur buldu, yağmur tanrısevsin ve cem gelinoğlunun oynadığı filmin fragmanını izleyelim.

2- Trendeki Kız

Emily blunt’ın yönetmenliğini yaptığı filmde Paula hawkins’sin en çok satan romanından uyarlanan filmde işsiz ve alkolik olan kadının tren yolculukları yapıp insanları gözetlemekle geçiriyor. Dram türündeki filmin fragmanını izleyelim.

3- Bayram Abi

Anası, babası ve babaannesi ile yaşayan bayram arkadaşınında bir kıza deli gibi aşık olur ve tanşır. Sinem ise Türkiye’nin en büyük kola şirketinde reklam ve pazarlama müdürüdür. Bayram sinemin kalbini kazanmak için bir kola markası bularak şirket kurar ve sevdiği kıza daha yakın olmayı ve kalbini kazanmaya koyulur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Dağ 2 Filminin Fragmanı Yayınlandı

4- Pete ve Ejderhası

Macera filmi arayanlar Pete ve ejderhası filmini izleyebilirler. Yetim bir çocuk olan Pete’in ejderhası ile maceraları anlatılmaktadır.

https://www.youtube.com/watch?v=jnwMeRli8ZM

5- Pamuk prens

Birol güvenin seneryosunu yazıp yönettiği filmde tamer karadağlı, pınar altuğ ve yağmur atacan oynamaktadır. Komedi filmi arayanlar için ideal bir film.

6- Canım Kardeşim Benim

Aralarında 3 yaş fark olan ve sürekli rekabet içinde olan 2 kız kardeşin ormanda sevimli uzaylılar ile karşılaşması ile olaylar başlar. Murat kürüzün yönettiği filmin fragmanını izleyelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Game of Thrones’un 6. Sezon Finali Efektleri, İzle