Çakallarla Dans 3 Sıfır Sıkıntı Yakında 0

Çakallarla dans “hastasıyız dede” sloganıyla bizlere tanıtıldı. Türk komedi filmleri arasında en iyisi diyebiliriz. Diğer filmlerde Kayınço Gökhan, Del Piero Hikmet, Köfte Necmi ve Muhasebeci Servet’in denetimli serbestlikten çıkıp artık düzgün bir hayat kurmaya çalışmaları.
Filmde Del Piero Hikmet’in aşk serüvenini izleyeceğiz.

Bindiği vapurda hayatının aşkı ile karşılaşır ve onun için yaşamına düzen verir. Mihriban’ı tanırken dilsiz olduğunu öğrenir onun için ne yapacağını arkadaşları ile konuşmaya başlar. Mihriban ile evlenebilmek için annesinin isteğini yerine getirmesi lazım.

İstek Mihriban’ın konuşabilmesi Kayınço Gökhan, Del Piero Hikmet, Köfte Necmi ve Muhasebeci Servet’in artık parayı bulmak için çakallarla dans’a başlamaları lazım.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Bu Hafta Vizyona Girecek En Güzel 10 Film

Çakallarla Dans 3 Sıfır Sıkıntı Kamera Arkası

Çakallarla Dans 3 Sıfır Sıkıntı Orjinal Müzik

 

Volvo S90 Çarpışma Testi ile Euro NCAP’den Tam Not Aldı 0

İsveçli otomobil üreticisi Volvo yeni sedan’nı S90 ile Euro NCAP testinden tam not aldı. Yapılan tüm testlerden başarıyla geçen Volvo S90 yine adından söz ettirmeyi başardı.

Euro NCAP artık çarpışma testleri  değil yaya ve yolcu güvenliğini de ön plana çıkartmaktadır. Çarpışma esnasında araçta bulunan yolcuların güvenliği ve kazayı en az hasarla atlatmaları yolcu güvenliği açısından çok önemlidir. Ayrıca araba kullanırken aniden karşınıza bir yaya’nın veya hayvanların çıkması karşısında arabanın ne kadar sürede durduğu da çok önemlidir. Volvo tüm bunları göz önüne alarak S90’ı geliştirdi ve Euro NCAP testine soktu. Testlerde sınıfındaki diğer markalardan daha iyi olan Volvo S90 fiyatı ise 290 bin TL’den başlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Hızlı ve Öfkeli 8 Fragmanı Yayınlandı

Güvenlik denilince akla gelen ilk araba olan Volvo S90’nın çarpışma testi video sunu izleyelim. Bu arada çarpışmalardan en yüksek skorları da aldığını unutmayalım.

Hızlı ve Öfkeli 8 Fragmanı Yayınlandı 0

Aksiyon ve araba tutkunları için merakla beklenen Hızlı öfkeli 8 fragmanı nihayetinde yayınlandı. Hemen Hızlı ve Öfkeli 8 fragmanı izle.

Yönetmenliğini F. Gary Gray’in üstlendiği filme Charlize Theron ve Helen Mirren ünlü oyuncuları da katılmış. Filmde Dom ve letty balayı yaparken karşılarına güzel bir kadın çıkıyor ve dom’u suça itiyor. Bu sırada emekli olmaya karar veren biran ve mia’da kendilerini suçun ortasında buluyor.

Her film çıkmadan önce daha ne yapılabilir ki diye düşündüğümüz film yine harika olmuş. Son denizaltı sahnesi ise yine heyecan dolu bir olacağını gösteriyor. Gerçi Hızlı öfkeli deyince her dakikası aksiyon bir film demek. 14 Nisan 2017 tarihinde vizyona girecek olan filmin fragmanını izleyelim.

Hızlı ve Öfkeli 8 Fragmanı İzle

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Youtube 2016’da En Çok İzlenen Videoları Paylaştı

Most Popular Topics

Editor Picks