Circle Wars Android için En iyi Beceri Oyunu 0

Akıllı telefon‘unuzla en iyi beceri oyununu oynamak istiyorsanız Circle Wars çember savaşaları oyununu oynayabilirsiniz. Android için indirip oynayabileceğiniz Circle Wars Oyununa yakından bakalım.

Circle Wars oyunu indir‘erek hemen oynayabileceğiniz oyun diğer oyunlara benzemediği gibi kendine özgü oynayış tarzıylada dikkat çekiyor. Akıllı telefonunuza indir’diğiniz Circle wars oyununu yükleyerek  beyaz topunuzu kırmızı toplardan koruyarak çemberler arasından ne kadar geçirirseniz okadar puan kazanırsınız. Durmadan yavaşça giden topunuzu sadece hızlandırarak çemberler arasından geçirmeniz yeterli olacaktır. Kırmızı toplarıda takip ederek beyaz topunuza denk gelmemesine dikkat ederek topunuzu yavaşlatın veya hızlandırın. Çemberlerden geçip tüm sayıları alarak Circle wars sıralamasında lider olabilirsiniz.

Circle Wars’ı Arkadaşlarınızla 2 kişilik oynayın

Circle Wars oyun’unu indirerek sadece tek kişilik oynanan bir oyun olmadığı gibi arkadaşlarınızla beraber oynayarakta eğlenceli dakikalar yaşayabilirsiniz. Hızınızı en iyi şekilde ayarlayarak arkadaşınızla beraber topunuzu çemberlerden geçirerek puanları kapın. Tüm akıllı telefonlarla ve tabletlerle uyumlu olan Circle Wars Android oyununu hemen indirerek oynayabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olan Circle Wars oyununu hemen indirerek oynayabilirsiniz.

Circle Wars Android Için Beceri Oyunu

Darksiders 3 Sistem Gereksinimleri 0

Aksiyon ve Macera oyunu olacak Darksiders 3 oyunu yeni nesil konsollar PS4, Xbox one ve PC için 2018 yılında çıkışını gerçekleştirecek. Peki PC’niz bu güzel oyunu oynatmaya hazır mı?. Yayınlanan önerilen sistem gereksinimlerine bakarak kendi PC’nizi karşılaştırabilir ve gerekli yükseltmeleri yapabilirsiniz.

Darksiders 3 oyunu için geçenlerde yayınlanan sistem gereksinimlerine baktığımızda standart özelliklere sahip bilgisayarlarda rahatça oynayabileceğiniz görüyoruz. Ahım şahım bir sistem gereksinimi istemeyen Darksiders 3 oyununu oynatabilecek önerilen donanımlar nelermiş yakından bakalım.

  • İşlemci: İntel Core i5 2400, AMD FX 6100
  • Ram: 6 GB RAM
  • Ekran kartı: 2 GB Ram, Shader Model 5 ve DirectX 11 ekran kartı
  • Depolama: 15 GB
  • İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 10 64 bit

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Darksiders 3 Oynanış Videosu Yayınlandı

Darksiders 3 Oynanış Videosu Yayınlandı 0

THQ tarafından resmi olarak duyurulan Darksiders 3‘ün 12 dakikalık oynanış videosu yayınlandı.

PC, PS4 ve Xbox One için satışa sunulacak Darksiders 3 oyunu oynanış videosu ile bizlere oyunun nasıl olacağını gösteriyor. Önceki serilerden farklı olarak oyun kadın savaşçı karakter ile devam eden oyunda farklı canavarlar ile ölümüne mücadeleler vereceğiz. 2018 yılında çıkacak oyun oyuncuların merakla beklediği oyunlardan biri olacak. Aksiyon ve macera tadında bir oyun olacak oyunun oynanış videosunu şimdi izleyebilirsiniz.

Darksiders 3 – 12 Dakikalık Oynanış Videosu İzle

Alttaki videoda da oyun için yayınlanan Trailer tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

Darksiders 3 Trailer

Most Popular Topics

Editor Picks