Circle Wars Android için En iyi Beceri Oyunu

0

Akıllı telefon‘unuzla en iyi beceri oyununu oynamak istiyorsanız Circle Wars çember savaşaları oyununu oynayabilirsiniz. Android için indirip oynayabileceğiniz Circle Wars Oyununa yakından bakalım.

Circle Wars oyunu indir‘erek hemen oynayabileceğiniz oyun diğer oyunlara benzemediği gibi kendine özgü oynayış tarzıylada dikkat çekiyor. Akıllı telefonunuza indir’diğiniz Circle wars oyununu yükleyerek  beyaz topunuzu kırmızı toplardan koruyarak çemberler arasından ne kadar geçirirseniz okadar puan kazanırsınız. Durmadan yavaşça giden topunuzu sadece hızlandırarak çemberler arasından geçirmeniz yeterli olacaktır. Kırmızı toplarıda takip ederek beyaz topunuza denk gelmemesine dikkat ederek topunuzu yavaşlatın veya hızlandırın. Çemberlerden geçip tüm sayıları alarak Circle wars sıralamasında lider olabilirsiniz.

Circle Wars’ı Arkadaşlarınızla 2 kişilik oynayın

Circle Wars oyun’unu indirerek sadece tek kişilik oynanan bir oyun olmadığı gibi arkadaşlarınızla beraber oynayarakta eğlenceli dakikalar yaşayabilirsiniz. Hızınızı en iyi şekilde ayarlayarak arkadaşınızla beraber topunuzu çemberlerden geçirerek puanları kapın. Tüm akıllı telefonlarla ve tabletlerle uyumlu olan Circle Wars Android oyununu hemen indirerek oynayabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=V-fCGZJTZ80

Tamamen ücretsiz olan Circle Wars oyununu hemen indirerek oynayabilirsiniz.

Circle Wars Android Için Beceri Oyunu