Clash of Clans Şimdiye Kadarki En Büyük Güncellemesi

0

Mobil platform’un en ünlü ve en çok oynanan oyunu Clash of Clans için şimdiye kadarki en büyük güncelleme geldi.

Clash of Clans ile gelen büyük güncellemeye baktığımızda yeni savaşçılar, yükseltmeler, 11. belediye binası, savunma ve saldırı silahları, büyü paylaşımı, genişleyen harita gibi bir çok yeni özellik geldi. Yeni gelen ek savunma silahları ile daralan haritayı biraz büyütmüşler. Savaş süresi 30 saniye arttırılırken taş ile hzılandırmalarda daha az taş isteniyor. Klan savaşının hazırlık süresi 23 saat oldu.

Genişleyen Harita

Güncellemeyi yükledikten sonra ilk olarak haritanın genişlediğini gördüm. Üstteki resimde olduğu gibi. Sizde girdiğinizde farkedeceksiniz.

11. Belediye Binası ve Yeni Silahlar

Sonrasında en çok merak edilen 11. belediye binasını merak ettim sizler gibi. Daha öncede Facebook sayfasından yükseltme haberleri ve paylaşımlarında bulunan Clash of clans ekibi sonunda güncellemeyi yayınladı. Yayınladığı güncelleme ile 11.belediye binası ve diğer belediye binalarına ek depolama geldi. Aslında bu özellik evi dışarı koyan ve kolaylıkla kalkan kazanan arkadaşlar için bir önlem diyebiliriz.

11.Belediye binası ile gelen yeni silahlar:

  • Topçu
  • Okçu
  • Büyücü
  • X-yayı
  • Taktik avcı uçağı ağır silahı
  • Büyücü Koruyucu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: En iyi Android Emülatörü Bluestacks 2

Yükselen Depolar

Altın ve İksir depoları 11.Belediye binası ile yükseltilebiliyor.

Cadı 3.Seviye

Cadı 3. seviyeye yükseltilerek dahada güçlenmiş oldu.

Büyü Koruyucu

Büyü koruyucu kaynağı bilinmeyen güçlü eserleri öğrenmek için yıllarını harcayan keskin zekalı bir taktik uzmanıdır. Düşman köylere saldıran veya kendi köyünü koruyan birlikleri daha dayanıklı hale getirir.

Taktik avcı uçağı ağır silahı

11.belediye binası ile taktik avcı uçağı ağır silahının menzili neredeyse sınırsızdır ve patlayan mermilerle zorlu düşmanları hedef alır. Ancak birliklerin büyük miktarı yerleştirilmeden etkinleştirilemez.

Yeni Kalkan

Yeni gelen kalkan ile artık 1 günlük kalkanın sahibi olacaksınız. Tabiki 10 taş karşılığında.

Büyü Paylaşımı

Artık klandaki arkadaşlarımıza büyü paylaşımıda yapabileceğiz.

Kalkan

Yeni gelen özellik sayesinde artık kalkanımız bir anda değil aşamalı olarak her saldırımızdan sonra bitecek. ilk saldırıda 3 saat  ikinci saldırıda 4 saat üçüncü saldırıda 5 saat kalkan ortadan kalkar. Saldırı yapmadığınız sürece kalkanınız hiçbir şekilde ortadan kalkmayaacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Android Oyunları ve Uygulamaları PC’de Çalıştırın

Evi dışarı koymayın

Artık evi dışarı koysanız dahi evin depolaması arttığı için alınan miktar artık çok daha fazla olacaktır. Size tavsiyem evinizi içeri alın.

Clash of Clans Android İndir

Clash of Clans İOS İndir