Clash Of Clans Yeni Hava Savunma Silahı Hava Patlatıcı

0

En iyi online strateji oyunlarından olan Clash of Clans için 30.04.2015 tarihinde yayınlanan yeni güncelleme ile gelen yeni bir savunma silahı ve arayüz iyileştirmeleri geldi.

Clash of Clans‘a yeni güncelleme ile gelen bu silah Hava Patlatıcı silahıdır. Hava patlatıcı oyundaki en büyük avantajı Dalkavukları, Balon patlatıcılar ve Ejderha gibi havadan saldıran karakterleri yavaşlatır. Özellikle Balon‘cuların hava saldırılarında vardı. Buna önlem olarak hava saldırıları için yeni savunma silahı Hava Patlatıcı oyuna dahil edildi. Hava Patlatıcı tek yöne bakabildiği için çevirdiğiniz yönde gelen saldırıları yavaşlatır. İstediğiniz yöne çevirebildiğiniz Hava patlatıcıyı 6 Belediye binası ve sonrakiler 500.000 bin altın vererek alabilirler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : BlueStacks Android Oyunlarını Bilgisayarda Çalıştırma

Ayrıca Clash of Clans arayüzünde ve Klan savaşlarında yeni özellikler ve iyileştirmeler geldi. Arayüzdeki şimdi bitir butonların arkaplan rengi yeşil olmuş. Klan savaşlarında gelen Yer işaretleyici özelliği ile istediğiniz klanı + butonuna tıklayarak yer işaretlerine ekleyebilirsiniz. 30 tane’ye kadar ekleyebileceğiniz Klan’ları profilinize kaydedin. Ayrıca Klan ayarlarında kim değişiklik yaptıysa artık görülebilecek. Ayrıca Belediye binası 5’ten sonrakiler Clash of Clans isimlerini Tek seferliğine değiştirebilirsiniz. Herhangi bir silahı güçlendirirken menzilleri artık görülebilecek. Diğer bir özellik ise savunmalar geliştirilirken artık savunma modları değiştirilebilecek. Oyun deneyimindeki iyileştirmelerde artık saldırı birlikleriniz savunma birliklerini sekisi gibi sonuna kadar kovalayamayacaklar.