Call of Duty Advanced Warfare Full Oynanış Videosunu İzle 0

Bir yıldır merakla beklediğimiz Call of Duty ‘nin yeni aksiyon türündeki fps oyunu CaOD Advanced Warfare oyunu tüm dünyada satışa sunuldu. Call of Duty Advanced Warfare oynayan oyuncular çok geçmeden oyunun single modunu kısa sürede bitirmeyi başardı.

Yaklaşık 50 GB’lık bir yer kaplayan Call of Duty Advanced Warfare single modunun neden bu kadar çabukbitiyor demeyin oyun uzun aslında ama oyun bağımlıları oyunun bitirebilmek için gece gündüz dinlemeden oynuyorlar. Call of Duty Advanced Warfare yeni çıkan oyunun oynanış videosu ile baş başa bırakalım sizi.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : En Popüler FPS Oyunu COD Advanced Warfare Kısa Filmini izle

COD Advanced Warfare Full Gameplay PC Part 1

COD Advanced Warfare Full Gameplay PC Part 2

En iyi FPS oyunlarından Call of Duty Advanced Warfare gameplay videosu 2 part halinde yayınlanmıştır.

Kong Kafatası Adası Filminin Yeni Fragmanı İzle 0

Kong kafatası adası filminin yeni fragmanı yayınlandı. King Kong’un tarihine inen filmde bir çok devasa hayvan yer almaktadır.

King Kong efsanesinin tarihine inen filmde tarih öncesi bir çok hayvan yer alıyor. Jordan Vogt-Roberts’ın yönetmenliğini yaptığı Legendary pictures ve Warner bros pictures kong kafatası adası filminin başrolünde Brie larson ve Tom hiddleston yer alıyor.

Kafatası adasında yaşayan dev gorilin insanlarla ve tarih öncesi yaratıklarla savaşını izleyeceksiniz. Bir grup maceracının kafatası adasına gitmesi ile başlayan filmin yeni fragmanını hemen izleyin.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Vin Diesel, XXX Return of Xander Cage Film Fragmanı Yayınlandı

Film 10 mart 2017 tarihinde vizyona girecek.

BMW M3 ve Mersedes AMG A45 Drag Yarışı İzle 0

Güç ve ağır araba denince akla gelen BMW ve Mercedes arasında pek bir fark yoktur. Her iki markanın da arabalarına kusursuz diyebiliriz. BMW ve Mersedes arabalarını yarışa girdiğinde ise aralarında çok az farklar vardır. İşte bu farkı ortaya koyan ne kadar olduğunu belirlemek isteyen Archie Hamilton Racing adlı youtube kanalı BMW M3 ve Mersedes AMG A45 arabalarını drag yarışına sokuyor.

Drag yarışında her iki alman otomobili yarışı hemen hem aynı anda bitiriyor. Tabiki arabayı süren de çok önemli ama yapılan drag yarışında BMW M3’ün geriden kalksada Mersedes’i finish’de yakalıyor. Sözü fazla uzatmadan sizlere BMW M3 ve Mersedes AMG A45 arabalarının drag yarışı videosunu izleyelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:

 

Most Popular Topics

Editor Picks