DesktopSlides: HD Duvar Kağıdı İndirme Programı 0

Bilgisayarınıza otomatik olarak HD duvar kağıdı indiremek istiyorsanız DesktopSlides programını deneyebilirsiniz.

DesktopSlides programı ister otomatik olarak istersenizde manuel olarak indirebilirsiniz. Web sitelerine girerek resim aramak zor geliyorsa ve sadece bir program aracılığı ile masaüstü duvar kağıdınızı kolayca değiştirebilirsiniz. DesktopSlides programı 1 – 2 – 3 – 6 – 12 saat ve 1 – 2 – 3 – 6 – 12 gün’de bir zaman ayarlı duvar kağıdı indirebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Backdrops: Android Duvar Kağıtları İndirme Uygulaması

Masaüstü duvar kağıdınız indikten sonra masaüstündeki yerleşim konumunuda DesktopSlides aracılığıyla ayarlayabiliyorsunuz. Ayrıca En çok indirilen, en popüler olan duvar kağıtlarını indirebiliyor. Bir diğer kategori özelliği ise Manzara, Hayvanlar, Komik, Müzik, Oyun gibi birçok kategoriden birini seçerek istediğiniz içerikli duvar kağıdını indirebilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olan DesktopSlides programı 64 bit desteği ile çalışıyor.

DesktopSlides İndir

En Çok Aranan Manzara Resimleri 2017 0

Merhaba arkadaşlar bu paylaşımım da sizlere internette en çok aranan manzara resimlerini paylaşıyorum. Dünyanın farklı yerlerinde çekilmiş birbirinden güzel manzara resimleri muhteşem görünüyor. Manzara resimlerini gördüğünüzde dünyayı gezmek ve bu güzel manzaraları görmek istediğinizi hissediyorum. Manzara resimleri 2560×1600 piksel çözünürlükte 2K resimlerdir. Hepsi birbirinden güzel 35 tane manzara resimlerini indirmek ise ücretsizdir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Dünyanın En Güzel 25 Manzarası

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Ölmeden Önce Görülmesi Gereken 25 Doğaüstü Yer

Galaxy S8 ve S8 Plus Orjinal Duvar Kağıtları İndir 0

Merhaba arkadaşlar bu yazımda Samsung’un amiral telefonu olan Galaxy S8 ve S8 Plus orjinal duvar kağıtlarını paylaşıyorum. Güney koreli teknoloji devi Samsung’un 5.8 inç’lik galaxy S8 ve 6.2 inç büyüklüğündeki galaxy S8 plus ile gelen orjinal duvar kağıtlarını akıllı telefonunuza hemen indirebilirsiniz.

Farklı tasarımı ile tüm dünyanın karşısına çıkan Samsung Galaxy S8 ve S8 plus’ın ekran çözünürlüğü 1440×2960 pikseldir. 2K çözünürlükteki bu ekran ile gelen orjinal duvar kağıtlarını beğendiyseniz hemen kendi telefonunuza da indirebilirsiniz.

Aşağıda gördüğünüz orjinal görselleri görüntü kalitesini düşürmeden sıkıştırarak paylaştım. Orjinal görselleri indirmek istiyorsanız aşağıdaki bağlantıya tıklayarak 204 MB büyüklüğündeki rar dosyasını indirerek orjinal galaxy S8 görsellerine sahip olabilirsiniz.

204 MB’lık Galaxy S8 ve S8Plus Orjinal Duvar Kağıtları İndir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Full HD 1080p Akıllı Telefon Duvar Kağıtları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: 35 Adet 3D Android Telefon Duvar Kağıtları

Most Popular Topics

Editor Picks