WordPress Mobilya Dekorasyon Teması 0

WordPress kullanıcıları için Mobilya teması. Mobilya derken sadece mobilya siteleri için değil tabiki ben ilk etapta öyle düşündüm isterseniz güncel blog sitesi bile açabilirsiniz. 🙂

https://1.bp.blogspot.com/-nGNIplBjCUM/T5XCZkcGJHI/AAAAAAAAHDU/kC0ZdHO_onU/s1600/DynamicPrime-Theme-with-Premium-Features.jpg

DynamicPrime Theme with Premium Features

https://2.bp.blogspot.com/-7gaRmWJjvM8/T5XDOyK9uaI/AAAAAAAAHDc/NdNASxnpKyE/s1600/DynamicPrime-Theme-with-Premium-Features1.jpg

Çok şık ve tüm tarayızılarda test edilmiş bir temadır. Kullanıcaksanız böylesini kesinlikle tavsiye ederim hemen ücretsiz indirin ve kurun ben arşivime ekleyeceğim.

Temanın özellikleri alttaki gibi listelenmiş. Fazla anlatmayada gerek yok güzel bir tema kurulumu basit.

 1. Cross Browser Compatibility
 2. WordPress 3.3+ Ready
 3. Customization with Friendly Theme Options
 4. 12 theme options menus with more than 70 options
 5. Fully featured
 6. Easy To Use
 7. Customized menu
 8. Dropdown menu level 2
 9. Multiple image slider
 10. Customized widget in footer and sidebar
 11. Three different sidebar model
 12. Custom page templates
 13. Use your own logo and favicon
 14. Threaded comment
 15. Social Sharing Enabled
 16. Google analytics code options

Demo Download / indir

Pokemon GO Ücretsiz İndir Android & IOS 2

Son günlerin popüler oyunu olan Pokemon GO’yu ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Henüz tüm dünyada aktif olmasa da isteyen herkes oyunu APK olarak indirip oynayabiliyor.

Tamamen ücretsiz olan Pokemon GO sadece Android ve İOS akıllı telefonlarda oynanabiliyor. Pokemon GO Android 4.4 ve üzeri yüklü akıll telefonlarda oynanabiliyor. Oyunu alttaki indirme bağlantıdan ücresiz olarak indirebilirsiniz. Bu bağlantıya tıklayarak karşınıza gelen pencerede Download APK butonuna basarak indirebilirsiniz.

Pokemon GO Google Play İndir

Pokemon GO APK İndir

Pokemon GO iPhone & IOS İndir

Pokemon GO Nasıl Oynanır?

Pokemon oyunu nu indirip kurduktan sonra internetinizi ve GPS’sinizi açmanız gerekiyor. Daha sonra kendi karakterinizi seçip, giydirdikten sonra bir kullanıcı adı vererek oyuna başlayabiliyorsunuz. Daha sonra oyundaki haritalarda bulunan pokemon’lara giderek yakalayabilirsniz. Pokemona yaklaştığınızda kameranızı açarak pokemonunuzu yakalayabilirsiniz.

HTC Sense 8 Arayüzü Ücretsiz APK İndir 0

HTC yeni Sense 8.0 arayüzünü indirmeye sundu. Android Launcher başlatıcı şimdi indirerek deneyebilirsiniz. HTC Sense 8 arayüzü ücretsiz APK indir.

HTC sesnse arayüzünü daha önce inmeye sunacağını söylemişti ve öylede oldu. HTC Sense arayüzü Google Play üzerinden değil direk APK olarak indirmeye sundu. Henüz beta aşamasında olan Sense arayüzünde bir çok hata ile karşılaşabilirsiniz. Ancak denemek isteyenler hemen indirip deneyebilirler.

APK dosyasını akıllı telefonunuza kurabilmeniz için Android 4.4 sürümüne sahip olmanız gerekiyor. Temayı kurduktan sonra Blinkfeld ana ekran uygulaması, duvar kağıtları, temalar, serbest mod gibi sense arayüzünde bulunan tüm özellikleri barındırıyor.

HTC Sense 8 APK İndir

Most Popular Topics

Editor Picks