En İyi 5 PlayStation 3 Oyunu 0

1: Uncharted 3 Drake’s Deception


Uncharted serisinin üçüncü oyununda maceracı karakterimiz Nathan Drake efsanevi Atlantis of the Sands‘i arıyor. Hollywood seviyesindeki interaktif sinematikler, çevrimiçi oyun desteği ve stereoskopik 3D görseller oyun severler’in ilgisini çekmeyi başardı.

2: Battlefield 3


ABD deniz askerlerini yönettiğiniz oyunda New York, Paris  Tahran‘da karşı güçlere ile savaşıyoruz. Dıce’ın Frostbite 2 motoru, dev, patlayabilen ortamlar, dinamik sesler ve inanılmaz animasyonlar oluşturmaya izin veriyor. Oyun severler için zengin içerikli bir yapım olmuştur.

3: The Elder Scrolls V Skyrim


2011‘in en çok beklenen aksiyon, RPG oyunlarından  biri olan The Elder Scrolls V: Skyrim oyuncuların beğenisine sunuldu ve eğlenceli bir yapım olarak karşımıza çıktı. Bol aksiyon severler için zevkli bir yapım olmuştur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : Android En İyi Strateji Oyunu Clash of Clans

4: Batman Arkham City


Batman Arkham Asylum‘un devamı niteliğindeki bu yeni sürüm oyunda ki yeni yakın dövüş saldırıları, daha fazla Batman araç, gereci, gizlilik ve detektiflik özellikleriyle geliyor. Seri olarak Batman oyuncuların sevdiği bir yapım oldu.

5: Journey


Oyuncuları online bir dünyada uçsuz bucaksız yerleri ve gizemli toplulukları keşfetmek için yola koyulmuş bir karakterin hikayesine anlatılıyor. Açık dünya oyunu olan Journey oyun severler tarafından incelendi ve eğlenceli bir yapım olduğu görüldü. Seçimler yapın ve oyunun gidişatını siz belirleyin.

Red Dead Redemption 2 Çıkış Tarihi 0

Aksiyon ve fantastik bir oyun olan Red Dead Redemption 2 Playstation 4 için çıkacak oyunun çıkış tarihi ile ilgili haberler gelmeye başladı.

Rockstar games’e göre yıl sonunda çıkacak olan oyunla ilgili dağıtıcılardan çeşitli söylentiler gelmeye başladı. Red Dead Redemption 2 2017 yıl sonu ekim ayı başlarında çıkması bekleniyor. Red Dead Redemption 2 4K destekli bir oyun ile karşımıza çıkabilir. Henüz sistem gereksinimleri ve fiyatı hakkında bilgi veremediğimiz oyunun çıkış tarihi ile yetiniyoruz. Ayrıca üstte Red Dead Redemption 2 videosunu izleyebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Playstation Pro 4K Oyunları Listesi Yayınlandı

Disable HTML5 Autoplay Eklentisi ile Web Sitelerinin Sesini Kesin 0

Chrome, oprea ve firefox web tarayıcınızda birden fazla sekme açtığınızda arka planda sesler gelebilir. Bunlar yeni açılan sekmede bir videonun sesi olabilir yada facebook’ta dolaştığınızda videolarınız otomatik çalışyor ve ses çıkıyorsa bu sesleri Disable HTML5 Autoplay chrome ve opera eklentisi ile durdurabilirsiniz.

Bazı siteleri yeni sekmede açtığınızda sesler ve videolar otomatik olarak açılabilir. Bu durum sizi rahatsız ediyorsa altta verdiğimiz Disable HTML5 Autoplay chrome ve opera eklentilerini indirerek bu sorunu giderebilirsiniz. Yakında firefox içinde eklenti yayınlanacak.

Disable HTML5 Autoplay Eklenti İndir

Chrome

Opera

Most Popular Topics

Editor Picks