Windows için En iyi Antivirüs Programları

2

Hangi Antivirüs programını kullanmak doğrudur? Henüz karar veremediyseniz en iyisinin hangisi olduğunu değerlendirmeniz için sizlere yardımcı olacağım.

Windows işletim sistemli bilgisayarınıza kurabileceğiniz en iyi Antivirüs programları hangileri olduğuna dair herkes farklı şeyler söyleyebilir. Bir antivirüste Tarama hızı mı? Ram kullanımı mı? Virüs algılama oranları mı? yoksa Güncelleme sıklığı gibi friterler sizin için önemlidir. (yada bedava olması gibi mi?) Bunlara verilebilecek en iyi cevap var aslında.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:AdwCleaner Malware Virüs Temizleme Programı İndir

15 yıldır bağımsız olarak çalışan Alman Av-Test firması yaptığı tarafsız araştırmalar sayesinde güvenirliliğini koruyor. Android, Windows, Mac ve İş kullanıcıları için her ay ve her yıl araştırmalar yapan Av-Test’in Windows kullanıcıları için yaptığı testlere bakalım. Windows 8, Windows 7, Windows Vista ve Windows XP işletim sistemleri için yapılan testlerde hangi Antivirüs programının daha iyi olduğuna bakalım.

2015 Ağustos ayında en hızlı tarama yapan, en hızlı bir şekilde virüsü algılayan, en az ram kullanan ve en sık güncelleme yapan Antivirüs programları grafikte belirtilmiştir.  Sıralama Güvenlik – Performans ve Kullanıcı Deneyimi diye 3 gruba ayrılarak test sonuçları verilmiştir.