Escape Dead Island Zombi Avı Başlasın 0

Oyun severlerin karşısına hızlı bir şekilde geldi. Grafik açısından oyun bekleneni verir mi bilmem ama oyunculara sunulan çerez gibi düşünüyorum. Escape dead ısland görüntüleri pek iç açıcı deyil oynanabilirlik The Walking dead havası vermiş.

Seneryo devam ediyor dead ısland sırada Escape dead ısland. Oyun  PS3, PC ve Xbox 360‘da oyun severlerin karşısına 21 kasım‘da çıkacakdır. Sabırsızlıkla beklenilen bir oyun mu oynayınca daha net yorumlarda bulunucaz. Zombi dehşetini yine karşımıza çıkartıyorlar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRDead Rising 3 Zombi Oyunu

Escape Dead Island Trailer

8 Kasım’da Kuzey Amerika’da, 21 Kasım’da ise Avrupa’da çıkacak olan oyunun yapımcılığını Fatshark üstleniyor. Escape Dead Island’ı ön siparişle alan oyuncular Dead Island 2 betasına katılmaya hak kazanacaktır.

Escape Dead Island Resimler


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Resident Evil Revelations 2 Tanıtımı

2016’nın En İyi Android Oyunları Listesi 0

Android işletim sistemine 2016 yılında gelen en iyi oyunları paylaşıyoruz. Her yıl seçilen en’ler arasında bir çok popüler oyunda bulunmaktadır.

En iyi oyunlar arasına baktığımızda yılın oyunu, en rekabetçi, en yenilikçi, en iyi bağımsız, en popüler, en neşe katan, en dayanılmaz, en güzel, en iyi aile oyunları bulunmaktadır. En’ler listesinde 5’er tane oyun bulunmaktadır. Çocuklar içinde en iyi aile oyunlarının bulunduğu listemize bakalım. Bir kaç oyun dışında oyunların çoğu ücretsizdir. Sözü fazla uzatmadan 2016’nın en iyi android oyunları listesine bakalım.

Strateji oyunları ustası SuperCell’in yaptığı Clash Royale oyunu ise yılın oyunu olarak seçildi. Supercell aynı zamanda Clash of Clans, Boom Beach ve Hay Day oyunlarının yapımcısıdır. Ayrıca Dream League soccer oyunu hem en popüler hemde en rekabetçi oyunlar listesinde ve slither.io oyunu en popüler ve en dayanılmaz listelerinde yer almaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: iPhone ve iPad’e Android Cihazlardan Dosya Aktarma Uygulamasını Ücretsiz İndir

En Popüler

En Güzel

En Rekabetçi

En Yenilikçi

En Dayanılmaz

En İyi Aile

En Neşe Katan

En İyi Bağımsız Oyunlar

The Mummy: Mumya Efsanesi Tom Cruise ile Geri Dönüyor 0

Mumya seri filmlerini televizyonlarda ve internette bir çok kez izlemişsinizdir. Macera ve aksiyon dolu bu tarih öncesini anlatan filmin yenisi 2017’de geliyor.

The Mummy adı ile vizyona girecek olan filmin başrol oyuncusu Tom Cruise‘dur. Ayrıca filmde Russell Crowe, Courtney B. Vance, Annabelle Wallis, Jake Johnson gibi isimlerde yer alıyor. Filmin yönetmeni ise Alex Kurtzman’dır.

Film Orta asya ve İngiltere’de geçmektedir. Yüz yıllar önce güvenlikli bir mezara kapatılan kraliçenin mezarından kurtulması ile başlayan macera farklı yaratıklarla devam ediyor. İntikam peşinde koşan kraliçenin öfkesi her yeri sarıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Vin Diesel, XXX Return of Xander Cage Film Fragmanı

The Mummy filmi 9 Haziran 2017 tarihinde sinemalar da vizyona girecek. The mummy’nin kapak fotoğrafı ise alttadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Hızlı Öfkeli 8 Filminden Yeni Kamera Arkası Video

Most Popular Topics

Editor Picks