Euro Truck Simulator 2 Tır Sürme Oyunu 0

Simülasyon oyunları arasında en iyilerinden olan Euro Truck Simulator 2 oynunu ile Avrupa daki tüm şehirlerini gezebilirsiniz.

Euro Truck Simulator 2 oyunu nu bilgisayarınıza indir’dikten sonra Renault, Man, Scania gibi firma tarafından lisansı alınmış Tır’ları sürebilirsiniz. Gerçek hayattaki kadar gerçekçi olan Euro Truck Simulator 2 sanal dünyanın En iyi Simülasyon Oyunlarından biridir. Ayrıca grafikleri de kabul edilebilir seviyede olurken oynayış tarzıda çok iyi olmuş. Trafikte ilerlerken oyunda radyonuzu istediğiniz gibi değiştirebilir ve farklı mekanlara uğrayarak yeni yerler keşfedin. Euro Truck Simulator 2’de kendi şirketinizi kurarak Tır’larınızla mallarınızı avrupa ülkelerine taşıyın. Ayrıca Tır’ı sürerken kendizi gerçek hayatta sürüyormuş gibi kaptıracaksınız.

En iyi Simülasyon Oyunu

Euro Truck Simulator 2’de Direksiyon kontrolü gerçek Tır sürüyormuş havası katıyor. Direksiyona geçtikten sonra İngiltere, Almanya,Belçika, İtalya, Hollanda ve Polonya gibi çoğu avrupa şehrini gezin. Sözü fazla uzatmadan Euro Truck Simulator 2 Tır simülasyon oyunu nu hemen indirin. İndirdiğiniz 1.37 GB‘lık setup dosyasını çalıştırın ve hemen kuruluma başlayın.

Euro Truck Simulator 2 Ürün Anahtarı

Euro Truck Simulator 2 Tır simülasyon oyunu kurulumunu bitirdikten sonra ürün anahtarınızı girerek oyunu tamamen etkinleştirin. Artık Euro Truck Simulator 2 simülasyon oyunu nu oynamaya başlayabilirsiniz.

Euro Truck Simulator 2 Tır Simülasyon Oyunu

Disable HTML5 Autoplay Eklentisi ile Web Sitelerinin Sesini Kesin 0

Chrome, oprea ve firefox web tarayıcınızda birden fazla sekme açtığınızda arka planda sesler gelebilir. Bunlar yeni açılan sekmede bir videonun sesi olabilir yada facebook’ta dolaştığınızda videolarınız otomatik çalışyor ve ses çıkıyorsa bu sesleri Disable HTML5 Autoplay chrome ve opera eklentisi ile durdurabilirsiniz.

Bazı siteleri yeni sekmede açtığınızda sesler ve videolar otomatik olarak açılabilir. Bu durum sizi rahatsız ediyorsa altta verdiğimiz Disable HTML5 Autoplay chrome ve opera eklentilerini indirerek bu sorunu giderebilirsiniz. Yakında firefox içinde eklenti yayınlanacak.

Disable HTML5 Autoplay Eklenti İndir

Chrome

Opera

Android Telefonlar için USB Windows Sürücüleri İndir 0

Merhaba arkadaşlar sizlere bugün tüm akıllı telefonlar için USB windows sürücülerini paylaşacağız. Android telefonunuzla usb hata ayıklama ve modifikasyon yapmak istiyorsanız windows sürücülerinizi yüklemeniz gerekmektedir.

Telefonunuzu windows bilgisayarınıza bağladığnızda windows update otomatik olarak indirip kuruyor ancak indirme ve kurulum bitene kadar biraz zaman geçiyor. USB sürücüleri kendiniz indirip, yüklemek ve sürücüleri internette aramak istemeyip tek tıkla indirmek isteyenler için indirme bağlantılarını altta paylaşıyorum.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: iPhone ve iPad’e Android Cihazlardan Dosya Aktarma Uygulaması

Resmi USB Driver İndirme Bağlantıları

Resmi bağlantılarda belli aşamaları geçtikten sonra indirme yapabiliyorsunuz. Bazılarını direkt olarakta indirebilirsiniz.

Direkt İndirme Bağlantıları

Direkt indirme bağlantıları ise bağlantı linkine tıkladığınızda USB sürücüyü indirebilirsiniz.

Most Popular Topics

Editor Picks