Drag Yarışında Ferrari ve Nissan GT-R’ı Geçen Elektrikli Minibüs 0

 

Atieva adlı grub’un ürettiği elektrikli minübüs Ferrari, Tesla Model S ve Nissan GTR’ı geçti.

Süper arabaları geride bırakan elektrikli minübüste de 3 kişi bulunuyor. Drag yarışında Ferrari 458 İtalya, Nissan GT-R ve Tesla Model S’i geride bırakıyor. Elektrikli minibüste sanırım özel olarak geliştirilmiş motor ve parçalar bulunuyor. Elektrikli minibüs hakkında pek bir bilgi olmasada süper arabaları geride bırakması inanılmaz. Neyse sözü fazla uzatmadan videomuzu izleyelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Volvo Kamyonu Hız Rekoru Kırdı

Volvo S90 Çarpışma Testi ile Euro NCAP’den Tam Not Aldı 0

İsveçli otomobil üreticisi Volvo yeni sedan’nı S90 ile Euro NCAP testinden tam not aldı. Yapılan tüm testlerden başarıyla geçen Volvo S90 yine adından söz ettirmeyi başardı.

Euro NCAP artık çarpışma testleri  değil yaya ve yolcu güvenliğini de ön plana çıkartmaktadır. Çarpışma esnasında araçta bulunan yolcuların güvenliği ve kazayı en az hasarla atlatmaları yolcu güvenliği açısından çok önemlidir. Ayrıca araba kullanırken aniden karşınıza bir yaya’nın veya hayvanların çıkması karşısında arabanın ne kadar sürede durduğu da çok önemlidir. Volvo tüm bunları göz önüne alarak S90’ı geliştirdi ve Euro NCAP testine soktu. Testlerde sınıfındaki diğer markalardan daha iyi olan Volvo S90 fiyatı ise 290 bin TL’den başlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Hızlı ve Öfkeli 8 Fragmanı Yayınlandı

Güvenlik denilince akla gelen ilk araba olan Volvo S90’nın çarpışma testi video sunu izleyelim. Bu arada çarpışmalardan en yüksek skorları da aldığını unutmayalım.

Sadece 10 Adet Üretilecek Ferrari J50 HD Resimleri 0

İtalyan devi Ferrari 50. yılında Japonya’ya özel yeni süper otomobili üreteceğini duyurdu. Sadece 10 tane üretilecek olan Ferrari J50 HD resimleri ile karşınızda.

Ferrari J50 temel olarak 488’i baz alarak geliştirildi. Tokyo ulusal sanat merkezinde tanıtılan Ferrari J50 sadece japonya da satışa sunulacak. Üretilecek olan bu 10 Ferrari her müşterisine göre özel olarak yapılacak. Sadece resimlerine bakabileceğimiz Ferrari’nin Japonya’da satışa çıkacak J50 süper otomobilinin HD resimlerine bakalım.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Dünyanın En Pahalı Arabası Ferrari 250 GTO Resimleri

Most Popular Topics

Editor Picks