En iyi Fotoğraf Görüntüleme ve Düzenleme Programları

0

Bilgisayarınızdaki tüm fotoğrafları tek bir yerden kontrol edebileceğiniz bir kaç programı sizler için biraraya getirdik.

Fotoğraf düzenleme, görüntüleme, slayt yapma gibi tüm özellikleri barındıran ücretsiz ve küçük programları sizler için paylaşıyorum. En iyi fotoğraf düzenleme programları arasında yer alan Photoscape, Irfanview, Picasa, Xnview ve Ashampoo photo commander progamlarını bir araya getirdik. Arşivinizdeki HD fotoğraflarınızı kolayca düzenleyebileceğiniz programları hemen denemenizi tavsiye ediyorum.

Photoscape

Sizlere ilk olarak Photoscape programını öneriyoruz. Bilgisayarınızdaki tüm fotoğrafları görüntüleme ve düzenleme işlemini yapabilirsiniz. Fotoğrafarı kesme, birleştirme, efekt verme, gif yapma, kağıt yazdırma, raw dönüştürme, ekran görüntüsü alma gibi ve kırmızı göz ayarı gibi tüm ayarları photoscape ile yapabilirsiniz.

Photoscape indir

IrfanView

Fotoğraf düzenleme ve görüntüleme programı IrfanView profesyonellere göre bir programram olsada yeni başlayanlar içinde en iyi seçenek olabilir. IrfanView çok küçük boyutta ve hızlı olması nedeniyle tercih ediliyor. IrfanView BMP, DIB, JPG, JPEG, PSD, PDF, GIF, TTF, TXT, ANI, CUR, CLP, DDS, CAM, Mac PICT, QTIF, WAD, WBMP, RAS, SUN, SFF , PPM, GIF, TIF gibi tüm formatları desteklemektedir. Tamamen ücretsiz olarak kullanıma sunulan IrfanView’i hemen indirip kullanabilirsiniz.

IrfanView İndir

Picasa

Picasa fotoğraf düzenleme, görüntüleme, paylaşma ve fotoğrafları organize edebileceğiniz en iyi programlardandır. Picasa ile google+ çevrelerinize fotoğraflarınızı kolayca paylaşabilirsiniz. Arşivinizdeki aynı fotoğrafları bularak gereksiz yer kaplayan fotoğrafı karşınıza çıkartarak diğerini silmenizi sağlar. Google’ın programı Picasayı ücresiz olarak indirebilirsiniz.

Picasa İndir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: DesktopSlides: HD Duvar Kağıdı İndirme Programı

XnView Standard

Küçük bir fotoğraf düzenleme programı arayanlar için ideal bir program olan XnView Standard filtreler, efektler oluşturabilme ve slayt gösterisi yapabilme özelliği bulunuyor.

XnView İndir

Ashampoo Photo Commander

Günümüzde artık cep telefonları ile çekilen fotoğraflar dağınıklığa yol açıyor. Bu fotoğrafların hepsini Ashampoo Photo Commander programı yardımı ile kolayca düzenleyebilirsiniz. Bir fotoğraf üzerinde ne kadar değişiklik yaparsanız yapın istediğiniz anda değişiklikleri geriye alabilmenizi sağlıyor. Gün, Ay ve Yıl olarak tüm fotoğrafları ayırarak kolayca görüntüleyebilirsiniz.

Ashampoo Photo Commander İndir