En iyi Fotoğraf Görüntüleme ve Düzenleme Programları 0

Bilgisayarınızdaki tüm fotoğrafları tek bir yerden kontrol edebileceğiniz bir kaç programı sizler için biraraya getirdik.

Fotoğraf düzenleme, görüntüleme, slayt yapma gibi tüm özellikleri barındıran ücretsiz ve küçük programları sizler için paylaşıyorum. En iyi fotoğraf düzenleme programları arasında yer alan Photoscape, Irfanview, Picasa, Xnview ve Ashampoo photo commander progamlarını bir araya getirdik. Arşivinizdeki HD fotoğraflarınızı kolayca düzenleyebileceğiniz programları hemen denemenizi tavsiye ediyorum.

Photoscape

Sizlere ilk olarak Photoscape programını öneriyoruz. Bilgisayarınızdaki tüm fotoğrafları görüntüleme ve düzenleme işlemini yapabilirsiniz. Fotoğrafarı kesme, birleştirme, efekt verme, gif yapma, kağıt yazdırma, raw dönüştürme, ekran görüntüsü alma gibi ve kırmızı göz ayarı gibi tüm ayarları photoscape ile yapabilirsiniz.

Photoscape indir

IrfanView

Fotoğraf düzenleme ve görüntüleme programı IrfanView profesyonellere göre bir programram olsada yeni başlayanlar içinde en iyi seçenek olabilir. IrfanView çok küçük boyutta ve hızlı olması nedeniyle tercih ediliyor. IrfanView BMP, DIB, JPG, JPEG, PSD, PDF, GIF, TTF, TXT, ANI, CUR, CLP, DDS, CAM, Mac PICT, QTIF, WAD, WBMP, RAS, SUN, SFF , PPM, GIF, TIF gibi tüm formatları desteklemektedir. Tamamen ücretsiz olarak kullanıma sunulan IrfanView’i hemen indirip kullanabilirsiniz.

IrfanView İndir

Picasa

Picasa fotoğraf düzenleme, görüntüleme, paylaşma ve fotoğrafları organize edebileceğiniz en iyi programlardandır. Picasa ile google+ çevrelerinize fotoğraflarınızı kolayca paylaşabilirsiniz. Arşivinizdeki aynı fotoğrafları bularak gereksiz yer kaplayan fotoğrafı karşınıza çıkartarak diğerini silmenizi sağlar. Google’ın programı Picasayı ücresiz olarak indirebilirsiniz.

Picasa İndir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: DesktopSlides: HD Duvar Kağıdı İndirme Programı

XnView Standard

Küçük bir fotoğraf düzenleme programı arayanlar için ideal bir program olan XnView Standard filtreler, efektler oluşturabilme ve slayt gösterisi yapabilme özelliği bulunuyor.

XnView İndir

Ashampoo Photo Commander

Günümüzde artık cep telefonları ile çekilen fotoğraflar dağınıklığa yol açıyor. Bu fotoğrafların hepsini Ashampoo Photo Commander programı yardımı ile kolayca düzenleyebilirsiniz. Bir fotoğraf üzerinde ne kadar değişiklik yaparsanız yapın istediğiniz anda değişiklikleri geriye alabilmenizi sağlıyor. Gün, Ay ve Yıl olarak tüm fotoğrafları ayırarak kolayca görüntüleyebilirsiniz.

Ashampoo Photo Commander İndir

EaseUS’dan Paskalya Gününe Özel Kampanya 0

Veri kurtarma ve yedekleme yazılımları ile adından söz ettiren EaseUS firması ara ara düzenlediği kampanyalarına bir yenisi daha ekledi. Paskalya gününe özel olarak düzenlediği yeni kampanyasında 3 farklı hediye veriyor. Ücretsiz lisansları, pahalı yazılımlarında büyük indirimler ve paypal hediye kartı veriyor.

1. Kampanya – Hemen Katıl


İlk kampanya yumurtaları kırarak kazanılıyor. En alttaki veya hemen katıl bağlantısına tıklayarak kampanya sayfasına giderek aşağıda bulunan EaseUS ürünlerini, indirimini ve paypal hediye kartını kazanın.

 • EaseUS EverySync Pro
 • EaseUS MobiSaver for iPhone Pro
 • EaseUS MobiSaver for Android Pro
 • EaseUS Data Recovery Wizard for Windows Pro
 • EaseUS Todo PCTrans Pro
 • EaseUS ürünlerinde %40 indirim
 • 5 dolar paypal hediye kartı

Bu hediyeleri kazanmak için en alttaki veya hemen katıl bağlantısına tıklayarak EaseUS bağlantı linkine tıklayarak kampanya sayfasına gidin. Kampanya sayfasında 9 renkli yumurta göreceksiniz bunlardan birine tıklayarak yumurtayı kırın karşınıza uyarı penceresi çıkacaktır. Burada kazandığınız ürünü gösterecektir. “Get in now” butonuna tıklayarak ürün lisansını kopyalayıp bilgisayarınıza kaydedin. Ayrıca ürünün indirme bağlantısını da kopyalayıp tarayıcınıza yapıştırarak otomatik indirebilirsiniz.

Not: Lisans anahtarı ve hediye kartını 20 nisan tarihine kadar kullanmalısınız.

2. Kampanya – Hemen Katıl


Bu kampanyada ise aşağıda verilen ürünler de % 80’lere varan indirimler mevcut. Aşağıdaki ürünleri kampanya sayfasından tıklayarak indirimli bir şekilde satın alabilirsiniz.

 • EaseUS Data Recovery Wizard Pro
 • EaseUS Partition Master Pro
 • EaseUS Todo Backup Home
 • EaseUS Data Recovery Wizard for Mac Pro

Not: Her ürün için sadece 50 lisans anahtarı verilmektedir.

3. Kampanya – Hemen Katıl


Son kampanyada ise “EaseUS Data Recovery Wizard” yazılımını indirerek bilgisayarınıza kurun. Daha sonra bu programın ekran görüntüsünü alarak kampanya sayfasının en altındaki yorum bölümüne yorum atarak yükleyerek hemen 20 dolar paypal hediye kartına sahip olun. 3. Kampanya ile ilgili videoda yapmışlar aşağıdan izleyebilirsiniz.

EaseUS Kampanya Bağlantı Sayfası


Kampanya 12 ve 19 nisan tarihleri arasında geçerlidir.

Easter Special Offer – EaseUS Software

Windows 10 Creators Update ISO İndir 0

Microsoft windows 10’a yeni özellikler getiren Creators Update indirilmeye sunuldu.

Yeni yayınlanan güncelleme ile birlikte hata düzeltmeleri, güvenlik güncellemeleri ve sanal gerçeklik özellikleri gibi bir çok özelliği getiriyor. 11 nisan’da tam sürümü yayınlanacak Windows 10 creators update‘in şuan için geliştirici sürümü yayınlandı. Yayınlanan ISO’lar microsoft’un sitesinde ücretsiz olarak indirilmeye sunuldu.

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz yeni güncelleme ISO’ları aşağıdadır. Ayrıca güncelleme ile alakalı yayınlanan vidoyu’da aşağıda izleyebilirsiniz.

Windows 10 yapı 15063 (RTM) 64-bit ISO (3.9 GB;) İndir

Windows 10 yapı 15063 (RTM) 32-bit ISO (2.9 GB) İndir

Windows 10 Creators Update ISO Video

Most Popular Topics

Editor Picks