MENU

DesktopSlides: HD Duvar Kağıdı İndirme Programı

Anasayfa » Programlar » DesktopSlides: HD Duvar Kağıdı İndirme Programı
DesktopSlides: HD Duvar Kağıdı İndirme Programı

Bilgisayarınıza otomatik olarak HD duvar kağıdı indiremek istiyorsanız DesktopSlides programını deneyebilirsiniz.

DesktopSlides programı ister otomatik olarak istersenizde manuel olarak indirebilirsiniz. Web sitelerine girerek resim aramak zor geliyorsa ve sadece bir program aracılığı ile masaüstü duvar kağıdınızı kolayca değiştirebilirsiniz. DesktopSlides programı 1 – 2 – 3 – 6 – 12 saat ve 1 – 2 – 3 – 6 – 12 gün’de bir zaman ayarlı duvar kağıdı indirebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Backdrops: Android Duvar Kağıtları İndirme Uygulaması

Masaüstü duvar kağıdınız indikten sonra masaüstündeki yerleşim konumunuda DesktopSlides aracılığıyla ayarlayabiliyorsunuz. Ayrıca En çok indirilen, en popüler olan duvar kağıtlarını indirebiliyor. Bir diğer kategori özelliği ise Manzara, Hayvanlar, Komik, Müzik, Oyun gibi birçok kategoriden birini seçerek istediğiniz içerikli duvar kağıdını indirebilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olan DesktopSlides programı 64 bit desteği ile çalışıyor.

DesktopSlides İndir

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.