Freemake Video Converter: Ücretsiz Video Çevirme Programı

0

Freemake Video Converter adından da anlaşılacağı gibi video çevirme programıdır. Tamamen ücretsiz olan bu program ile istediğiniz videonun formatını çevirebilirsiniz

Freemake Video Converter ile aklınıza gelebilecek hemen hemen tüm videoların formatını değiştirebilirsiniz. Filmlerinizi, videolarınızı, hatta müzik ve resimlerinizin format’ınıda değiştirebilirsiniz. Freemake Video Converter Cuda ve Dxva desteği sayesinde videolarınızı daha hızlı çevirebilirsiniz. Freemake Video Converter aşağıdaki tüm video formatları olmak üzere hemen hemen tüm formatları dönüştürebilmektedir.

Freemake Video Converter Video, Ses ve Resim Formatları

  • Video: AVI, MP4, MKV, WMV, MPG, 3GP, 3G2, SWF, FLV, TOD, AVCHD, MOV, DV, RM, QT, TS, MTS,
  • Ses: MP3, AAC, WMA, WAV
  • Resim: JPG, BMP, PNG, GIF

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Glary Utilities: Gelişmiş Sistem Bakım Programı

Freemake Video Converter

Freemake Video Converter Video İndir

Freemake Video Converter ayrıca 50 fazla video sitesindeki videoları indirebiliyor. Youtube, Facebook, Dailymotion, Vimeo ve daha fazla video içeriğe sahip sitelerden video indirebilirsiniz. Sadece web tarayıcınızdaki bağlantıyı kopyalayıp Freemake programına yapıştırmanız yeterli olacaktır. İstediğinizi kalitede videolarınızı indirebilirsiniz. 4K, HD ve web formatında videoları indirebilirsiniz. 

Freemake Video Converter ile Görsel Şovlar

Freemake Video Converter ile fotoğraflarınızla sevdiğiniz müzikleri birleştirerek slayt videolar hazırlayabilirsiniz. İstediğiniz müziği ekleyerek fotoğraflarınızın arkasından çalmasını sağlayabilirsiniz.

Freemake Video Converter Video Kes, Birleştir ve Düzenle

Freemake Video Converter programı yardımıyla videolarınızı istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Videolarınızı kesebilir, döndürebilir, en boy oranını ayarlabilir, birden fazla videoyu tek bir video haline getirebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Avast 2016: Ücretsiz Antivirüs Programı İndir

Freemake Video Converter

Sözü fazla uzatmadan bir kaç söyleyeceğim şey var. Freemake Video Converter her ne kadar iyi bir ücretsiz video çevirme, düzenleme ve slayt oluşturma programıdır. Programı indirirken virüs tarayıcınız bu programı virüs olarak algılayabilir. Yüklemek sizin tercihinize kalmıştır. Hemen indirmek için alttaki bağlantıya tıklayınız.

Freemake Video Converter İndir