Galaxy S5 Mini’ye Android 6 Marshmallow Güncellemesi Geldi

0

Samsung Galaxy S5 mini akıllı telefonuna Android 6.0.1 Marshmallow güncellemesini sonunda verdi. Galaxy S5 mini güncellemesi ile daha stabil hale gelen telefon yeni işletim sistemine kavuştu.

Samsung o kadar çok akıllı telefon çıkartıyor ki çıkardığı telefonlara 1-2 güncellemenin sonrasında geçmişte kalan telefonları unutuyor. Galaxy S5 mini’de unutuldu derken Android Marshmallow güncellemesi geldi. Baştan aşağıya yenilenen telefona yapılan güncelleme 851,98 MB büyüklüğünde geldi. Sizde S5 mini telefonunuzun güncellemesini hemen yapmak istiyorsanız Ayarlar-Cihaz Hakkında ve Yazılım güncellemesi, yolunu izleyerek güncellemeyi yapabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: İOS ve Android için En Popüler Selfie Uygulamaları

Güncellemeyi yaparken telefonunuzun şarjı %50’nin üzerinde olmasına dikkat ediniz. Yada Güncellemeyi indirip telefonunuzu şarja takın ve güncelleştirin. Güncelleme sırasında şarjın bitmesi hatalara neden olabilir.

Güncellemeyi yükledikten sonra telefonunuz daha stabil ve güvenli hale gelecektir. Telefonun ikonları haricinde bir değişiklik görmesenizde gelen gücelleme ile telefon daha hızlı çalıştığını, uygulamaların hızlı açıldığını, birçok güvenlik açığının kapatıldığını, Touchwiz arayüzünün iyileştirildiğini ve daha bir çok geliştirmenin yapıldığını bilmenizi isterim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Galaxy S5 Mini Android 6 Marshmallow Orjinal Stock Rom İndir

Sizde hemen güncellemenizi indirip kurabilirsiniz. Galaxy S5 Mini’ye Android Nougat güncellemesi gelmesi dileğiyle hoşçakalın.