MENU

Battlefield 1, 45 Dakikalık Oynanış Videosu Karşınızda

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Games » Battlefield 1, 45 Dakikalık Oynanış Videosu Karşınızda
Battlefield 1, 45 Dakikalık Oynanış Videosu Karşınızda

Electronics arts Battlefield 1’in multi player’daki oynayış videosunu yayınladı.

Yapımcılığını Dice yaptığı ve dağıtımını EA’nın yapacağı Battlefield geriye dönüş yaptı ve Battlefield 1 adıyla piyasaya sürülecek. Oyunun hikaye moduyla alakalı bir görüntü yayınlanmadı ancak multiplayer modu ile karşımıza çıktı. Oyunun son hali olmasada oynayış dinamikleri ve grafikleri beklenenden daha iyi olacak gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Mafia 3 Oynanış Videosu Yayınlandı

Battlefield 1 oyununda hava değişimi rastgele olacak buda oyuna daha gerçekçi ve 1. dünya savaşını hissettirecek. Battlefield Bad company 2‘deki gibi ağır silahlar ile bina yıkma Battlefield 1’ede geliyor. Oyunda saklanmakta artık işe yaramayacak. yerinizde duramayacaksınız. Sözü fazla uzatmadan Battlefield 1’in 45 dakikalık oynayış videosunu izleyelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: God of War 4 Playstation 4 Oynanış Videosu Yayınlandı

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.