MENU

Escape Dead Island Zombi Avı Başlasın

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Games » Escape Dead Island Zombi Avı Başlasın

Oyun severlerin karşısına hızlı bir şekilde geldi. Grafik açısından oyun bekleneni verir mi bilmem ama oyunculara sunulan çerez gibi düşünüyorum. Escape dead ısland görüntüleri pek iç açıcı deyil oynanabilirlik The Walking dead havası vermiş.

Seneryo devam ediyor dead ısland sırada Escape dead ısland. Oyun  PS3, PC ve Xbox 360‘da oyun severlerin karşısına 21 kasım‘da çıkacakdır. Sabırsızlıkla beklenilen bir oyun mu oynayınca daha net yorumlarda bulunucaz. Zombi dehşetini yine karşımıza çıkartıyorlar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRDead Rising 3 Zombi Oyunu

Escape Dead Island Trailer

8 Kasım’da Kuzey Amerika’da, 21 Kasım’da ise Avrupa’da çıkacak olan oyunun yapımcılığını Fatshark üstleniyor. Escape Dead Island’ı ön siparişle alan oyuncular Dead Island 2 betasına katılmaya hak kazanacaktır.

Escape Dead Island Resimler


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Resident Evil Revelations 2 Tanıtımı

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.