MENU

Euro Truck Simulator 2 Tır Sürme Oyunu

Anasayfa » Games » Euro Truck Simulator 2 Tır Sürme Oyunu

Simülasyon oyunları arasında en iyilerinden olan Euro Truck Simulator 2 oynunu ile Avrupa daki tüm şehirlerini gezebilirsiniz.

Euro Truck Simulator 2 oyunu nu bilgisayarınıza indir’dikten sonra Renault, Man, Scania gibi firma tarafından lisansı alınmış Tır’ları sürebilirsiniz. Gerçek hayattaki kadar gerçekçi olan Euro Truck Simulator 2 sanal dünyanın En iyi Simülasyon Oyunlarından biridir. Ayrıca grafikleri de kabul edilebilir seviyede olurken oynayış tarzıda çok iyi olmuş. Trafikte ilerlerken oyunda radyonuzu istediğiniz gibi değiştirebilir ve farklı mekanlara uğrayarak yeni yerler keşfedin. Euro Truck Simulator 2’de kendi şirketinizi kurarak Tır’larınızla mallarınızı avrupa ülkelerine taşıyın. Ayrıca Tır’ı sürerken kendizi gerçek hayatta sürüyormuş gibi kaptıracaksınız.

En iyi Simülasyon Oyunu

Euro Truck Simulator 2’de Direksiyon kontrolü gerçek Tır sürüyormuş havası katıyor. Direksiyona geçtikten sonra İngiltere, Almanya,Belçika, İtalya, Hollanda ve Polonya gibi çoğu avrupa şehrini gezin. Sözü fazla uzatmadan Euro Truck Simulator 2 Tır simülasyon oyunu nu hemen indirin. İndirdiğiniz 1.37 GB‘lık setup dosyasını çalıştırın ve hemen kuruluma başlayın.

Euro Truck Simulator 2 Ürün Anahtarı

Euro Truck Simulator 2 Tır simülasyon oyunu kurulumunu bitirdikten sonra ürün anahtarınızı girerek oyunu tamamen etkinleştirin. Artık Euro Truck Simulator 2 simülasyon oyunu nu oynamaya başlayabilirsiniz.

Euro Truck Simulator 2 Tır Simülasyon Oyunu

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.