MENU

FİFA 2016’da Büyük Sürpriz

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Games » FİFA 2016’da Büyük Sürpriz
FİFA 2016’da Büyük Sürpriz

Popüler futbol oyunu Fifa eylül ayı sonunda yeni oyunu Fifa 2016’da büyük bir sürprize imza attı. Dünya futbolundaki hemen hemen tüm takımları içine alan Fifa oyunu yeni süpriziylede büyük bir ilk’e imza attı.

Fifa 2016 oyun’unda Kadın futbol’unu öne çıkartmak için Ulusal milli takımların Kadın milli takımlarınıda oyuna dahil edecek. Tabiki bütün milli takımlar ve Türk kadın milli takımı olmayacak ancak yinede Fifa’dan beklenen bir ilk olmuş oldu. EA’nın Fifa 2016’da şimdilik Avustralya, Brezilya, Kanada, Çin, İngiltere, Fransa, Almanya, İtalya, Meksika, İspanya, İsveç ve Amerika Birleşik Devletleri gibi kadın milli takımlarına önem veren Milli Takımları oyuna dahil ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : Lara Croft Relic Run Oyunu İndirmeye Sunuldu

EA‘nın yerinde durmayıp ABD’li bir kaç kadın oyuncu ile anlaşarak modellemelerin, davranışlarını ve hareketlerini kaydederek daha iyi sonuçlar alacak. Fifa 2016’da olacak Kadın milli takımları Fifa oyun‘unu daha üst seviyelere çıkaracaktır. Bundan sonrasını KONAMİ düşünsün :)

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.