MENU

Web Tabanlı FPS Oyunu First Blood

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Games » Web Tabanlı FPS Oyunu First Blood

İnternet tarayıcınız üzerinden oynayabileceğiniz FPS oyunu First Blood artık türkiyeden de oynanabiliyor.

Oasis tarafından yapılan oyunu herhangi bir kurulum yapmadan oynanabilirsiniz. First Blood oyunu Firefox, İnternet Explorer, Chrome ve Opera gibi web tarayıcıları üzerinden oynanabiliyor. Flash player donanım hzılandırmasını kullanarak oynanabilen oyun Warrock gibi internette en çok oynanan online oyunlar gibi her hangi kurulum yapmadan oynayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey sadece üye olmanız gerekiyor. Daha sonra oyuna tarayıcı üzerinden giriş yaparak First Blood FPS oyunu nu oynayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : En iyi Ücretsiz Online Oyunlar

First Blood Er meydanı adındaki web tabanlı FPS oyunu tamamen ücretsizdir. First Blood oyunu nu oynamak için buradan üye olarak hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Kurulum yapmadan oynanabilecek en iyi web tabanlı Oyun first blood’u hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

First Blood Oyna

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.