MENU

GTA 5 Online Soygun Görevleri

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Games » GTA 5 Online Soygun Görevleri

Dört kişiye kadar Co-op desteği ile birlikte yeni özellikler GTA5 oyuncuları için sunuluyor. Soygun görevleri, yeni araçlar, yeni silahlar, yeni kıyafet ve kostümler GTA5’de karşımıza çıkıyor. Yeni yayınlanan video ile soygun görevinin tanıtımı yapıldı. GTA5 sınıfının en iyi oyunu olmak için geliştiriliyor. Oyun severler’in isteklerini karşılıyor. Yeni oynanış modu GTA Online’ın Heist DLC‘sinde bulunacak. DLC 2015 başlarında konsollarda çıkacağı söylendi. Heist DLC’sinin ücretsiz olduğu Rockstar tarafından belirtildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : 2014 Yılı PC ve Konsol Oyun Ödüllerinin Adayları

Soygun modu GTA Online’da 12 Level‘ı geçen dört oyuncu ile oynanabilecek. GTA Online’da soygunları Lester ayarlayacak. Bu görevler 5 diziden oluşacak ve 20 soygun görevi içerecek.

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.