GTA 5 Online Soygun Görevleri 0

Dört kişiye kadar Co-op desteği ile birlikte yeni özellikler GTA5 oyuncuları için sunuluyor. Soygun görevleri, yeni araçlar, yeni silahlar, yeni kıyafet ve kostümler GTA5’de karşımıza çıkıyor. Yeni yayınlanan video ile soygun görevinin tanıtımı yapıldı. GTA5 sınıfının en iyi oyunu olmak için geliştiriliyor. Oyun severler’in isteklerini karşılıyor. Yeni oynanış modu GTA Online’ın Heist DLC‘sinde bulunacak. DLC 2015 başlarında konsollarda çıkacağı söylendi. Heist DLC’sinin ücretsiz olduğu Rockstar tarafından belirtildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : 2014 Yılı PC ve Konsol Oyun Ödüllerinin Adayları

Soygun modu GTA Online’da 12 Level‘ı geçen dört oyuncu ile oynanabilecek. GTA Online’da soygunları Lester ayarlayacak. Bu görevler 5 diziden oluşacak ve 20 soygun görevi içerecek.

Red Dead Redemption 2 Çıkış Tarihi 0

Aksiyon ve fantastik bir oyun olan Red Dead Redemption 2 Playstation 4 için çıkacak oyunun çıkış tarihi ile ilgili haberler gelmeye başladı.

Rockstar games’e göre yıl sonunda çıkacak olan oyunla ilgili dağıtıcılardan çeşitli söylentiler gelmeye başladı. Red Dead Redemption 2 2017 yıl sonu ekim ayı başlarında çıkması bekleniyor. Red Dead Redemption 2 4K destekli bir oyun ile karşımıza çıkabilir. Henüz sistem gereksinimleri ve fiyatı hakkında bilgi veremediğimiz oyunun çıkış tarihi ile yetiniyoruz. Ayrıca üstte Red Dead Redemption 2 videosunu izleyebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Playstation Pro 4K Oyunları Listesi Yayınlandı

Disable HTML5 Autoplay Eklentisi ile Web Sitelerinin Sesini Kesin 0

Chrome, oprea ve firefox web tarayıcınızda birden fazla sekme açtığınızda arka planda sesler gelebilir. Bunlar yeni açılan sekmede bir videonun sesi olabilir yada facebook’ta dolaştığınızda videolarınız otomatik çalışyor ve ses çıkıyorsa bu sesleri Disable HTML5 Autoplay chrome ve opera eklentisi ile durdurabilirsiniz.

Bazı siteleri yeni sekmede açtığınızda sesler ve videolar otomatik olarak açılabilir. Bu durum sizi rahatsız ediyorsa altta verdiğimiz Disable HTML5 Autoplay chrome ve opera eklentilerini indirerek bu sorunu giderebilirsiniz. Yakında firefox içinde eklenti yayınlanacak.

Disable HTML5 Autoplay Eklenti İndir

Chrome

Opera

Most Popular Topics

Editor Picks