MENU

Gta 5 Yeni Fragmanı Video İzle

EaseUS Todo Backup

Anasayfa » Games » Gta 5 Yeni Fragmanı Video İzle
Gta 5 Yeni Fragmanı Video İzle

Grand theft auto 5 oyunu’nun fragmanı Rockstar games tarafından  bir yıl aradan sonra 2.videosunu yayınadı.Merakla beklenen oyunun çıkış tarihi belli değil ama 2013’ün bahar aylarında çıkması bekleniyor.

http://www.youtube.com/watch?v=MJ2ADheB-aw

Gta 5 los santos üç karakterle karşımıza çıkıyor.Bu karakterler Michael, Trevor ve Franklin karakterleri bulunacak.Bu karakterlerinin hepsi ayrı hikayesi olacak.Bu karakterleri oyun esnasında istediğimizde diğerine geçiş yapabileceğiz.

https://1.bp.blogspot.com/-ZBvacKBNS9o/UKE1kROtGDI/AAAAAAAAG68/MevUg21DHz4/s1600/GTA+5+Los+santos+1+%28Kopyala%29.jpg

Grand theft auto 5 los santos oyununda bolca aksiyon sahnesi bulunuyor.Bunlardan uçak, jet, helikopter, hızlı spor arbaların kullanıldığı aksiyon sahneleri bulunuyor.Soygun, suç ve silahların bolca kullanıldığı sahnelerde olacak.

https://1.bp.blogspot.com/-sg5gIbyyngU/UKFu7Q5L7gI/AAAAAAAAG-8/EXwy0gSQndg/s1600/GTA+5+Facebook+Kapaklari+rooteto+%281%29.jpg

Gta 5 los santos Playstation 3 ve Xbox 360 için bahar aylarında çıkması bekleniyor.Pc için ise henüz henüz bir açıklama gelmedi.

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.