Gta 5 Yeni Fragmanı Video İzle 0

Grand theft auto 5 oyunu’nun fragmanı Rockstar games tarafından  bir yıl aradan sonra 2.videosunu yayınadı.Merakla beklenen oyunun çıkış tarihi belli değil ama 2013’ün bahar aylarında çıkması bekleniyor.

Gta 5 los santos üç karakterle karşımıza çıkıyor.Bu karakterler Michael, Trevor ve Franklin karakterleri bulunacak.Bu karakterlerinin hepsi ayrı hikayesi olacak.Bu karakterleri oyun esnasında istediğimizde diğerine geçiş yapabileceğiz.

https://1.bp.blogspot.com/-ZBvacKBNS9o/UKE1kROtGDI/AAAAAAAAG68/MevUg21DHz4/s1600/GTA+5+Los+santos+1+%28Kopyala%29.jpg

Grand theft auto 5 los santos oyununda bolca aksiyon sahnesi bulunuyor.Bunlardan uçak, jet, helikopter, hızlı spor arbaların kullanıldığı aksiyon sahneleri bulunuyor.Soygun, suç ve silahların bolca kullanıldığı sahnelerde olacak.

https://1.bp.blogspot.com/-sg5gIbyyngU/UKFu7Q5L7gI/AAAAAAAAG-8/EXwy0gSQndg/s1600/GTA+5+Facebook+Kapaklari+rooteto+%281%29.jpg

Gta 5 los santos Playstation 3 ve Xbox 360 için bahar aylarında çıkması bekleniyor.Pc için ise henüz henüz bir açıklama gelmedi.

Yeni Mumya Filmi “The Mummy” Fragmanı Yayınlandı 0

Başrolünde ünlü oyuncu Tom cruise’ün oynadığı yeni mumya filmi The Mummy fragmanı yayınlandı.

Korku filmlerinin en iyilerinden olan mumya filmi yeni filmi ile sinemalara geri dönüyor. Yönetmenliğini Alex Kurtzman’ın üstlendiği filme ünlü isimlerde eşlik edecek. Filmde Russell Crowe, Sofia boutella, Annabelle wallis, Jake johnson, Courtney B. vance’de oynayacak.

The Mummy Vizyon Tarihi

Yeni mumya filmi The Mummy gösteri tarihi ise 9 Haziran olarak belirlendi. Her hangi bir aksaklık olmaz ise film bu tarihte tüm dünya ile birlikte Türkiye’de de vizyona girecek. Film ile alakalı şu ana kadar iki tane fragman yayınlandı. Şimdi den bizi heyecanlandıracak filmin video fragmanlarını hemen izleyelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Hızlı Öfkeli 8 Filminden Yeni Kamera Arkası Video

1. Fragman

2. Fragman

Apple iPhone 8 Çıkış Tarihi 0

Teknoloji devi Apple yeni iPhone 8 telefonunu kusursuz bir şekilde çıkarmak için çalışıyor. Henüz net bir çıkış tarihi olmasada Apple’a yakın isimlerden gelen bilgilere göre iPhone 8’in çıkış tarihi belirlemeye çalışıyor. Peki iPhone 8 çıkış tarihi ne zaman olacak yakından baklım.

İphone 8 Ne Zaman Çıkacak?

Apple’a yakın kaynaklardan gelen bilgilere göre telefon 3 farklı model ile gelebilir. Sızıntılara göre yeni iPhoneların 4.7 inç, 5.5 inç ve 5.8 inç ekran büyüklüğünde modelleri bulunacak. Yeni OLED ekran teknolojisini samsungdan alan apple yeni iPhone 8’i Eylül veya Ekim aylarında satışa sunucağı tahmin ediliyor. Henüz kesin olmasada bu aylarda çıkacak yeni iPhone tasarımı şuanki Galaxy S8 ekranına benzeyecek gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni iPhone 8 telefonları paylaştığım görseldeki gibi olabilir. Eğer böyle bir iPhone çıkarsa efsane olabilir.

Most Popular Topics

Editor Picks