MENU

Mafia 3 Oynanış Videosu Yayınlandı

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Games » Mafia 3 Oynanış Videosu Yayınlandı

Mafia 3 E3 2016 oynanış videosu ve tanıtım fragmanı, 2K Games tarafından yayınlandı. Karşınızda Mafia 3’ün en son haline yakından bakalım.

Bu yıl en çok merak edilen oyunlardan biri olan mafia 3’ün konusuna baktığımızda 1968 yılının ABD’sinde geçiyor. Hikayemiz New orleans şehrinde geçecek ve ana karakterimiz Lincoln clay olacak. Ana karakterimiz tüm sert ve psikopat tavırları ile oyunda terör estiriyor. Ayrıca oyunun oynayış tarzı ve grafikleri en üst seviyede bizlerle olacak. Oyun Tüm konsollar ve PC platformu için çıkacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Mafia 3 Sistem Gereksinimleri

Neyse arkadaşlar sözü fazla uzatmadan 22 dakikalık oynanış videosu ile sizleri baş başa bırakalım. Tanıtım fragmanını izlemek isteyenler üstteki videoya bakabilirler.

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.