MENU

Destiny MMOFPS Açık Dünya Savaş Oyunu

EaseUS Todo Backup

Anasayfa » Games » Destiny MMOFPS Açık Dünya Savaş Oyunu

Bungie’nin geliştirdiği yayımcısın activision olduğu tekli ve çoklu oyuncu türündeki  destiny grafikleri ile harikalar yaratıyor. Geliştirilmeye açık olan destiny ile savaş alanında tüm imkanları sunuyor.

Destiny oyun severlerin karşısına çıktığı günden beri oyuncuların beğenisini kazandı. Ciddi bir ekonomik kazanç’da sağlanmış olan destiny satışları tavan yapmış bir oyun. Piyasada’ki oyunlarla rekabet içinde olurken gelecekte çok söz söylenilecek bir oyun olabilir. Modern ekipman cephane güçlü rakipler Destiny’de bizleri bekliyor.

İçeriği oyun severleri etkilemeyi başarıyor ağır silahlar hafif silahlar ve bizi bekleyen geniş bir oyun alanı sunulmuş. Keyfi bitmiyecek bir oyun gibi oyunun içine girdikçe kendimizi savaşın ve mermilerin sonsuzluğuna bırakıyoruz. Beklenilen bir oyun artıları çok ama bazı anlar çok zorlaşabiliyor buda cephane orantısızlığı olabilir.

Mars’ın kızıl kumlarında oynanan destiny oyunu Playstation 3, Playstation4, Xbox One okun konsollarına özel olarak oyun severlerin karşısına çıkmıştır.

Uzaydaki marsda oynanan destiny görüntü kalitesi sanal gezegenin tasarım özelliği ve taşlı topraklı alanlar ile göz dolduruyor.

Bu görüntülerin keyfini çıkartın.

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.