MENU

Türk Yapımı FPS Oyunu Olan ‘Savaşta Barışta’ İndirmeye Sunuldu

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Games » Türk Yapımı FPS Oyunu Olan ‘Savaşta Barışta’ İndirmeye Sunuldu
Türk Yapımı FPS Oyunu Olan ‘Savaşta Barışta’ İndirmeye Sunuldu

Türk yapımı FPS oyunu Savaşta Barışta askerlerimizin geçmişten günümze kadar yaptığı kahramanlıklarını anlatmaya çalışıyor.

Savaşta Barışta FPS oyunu 4 kişilik bir ekip tarafından Unity oyun motoru tarafından yapıldı. Tamamen amatör bir ekip ile yapılan Savaşta barışta oyunu yapımcıları tarafından özenle yapıldı. Oyunda Türk askerinin günümüze kadar yaptığı kahramanlıkları ve fedakarlıkları anlatıyor. 1 yıldan beri geliştirme aşamasında olan Savaşta Barışta oyunu artık tamamen ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Savaşta Barışta oyununu ücretsiz olarak indirip oynayabilirsiniz. Ancak sizde oyuna yardımda bulunmak istiyorsanız Patreon sayfasını kullanabilirsiniz. Savaşta Barışta oyunu’nun ön söz bölümünü oynamak için hemen buradan indirebilirsiniz. Ücretli bölümleri ise daha ileride yayınlandığında sizde satın alarak hem oynayabilir hemde destek verebilirsiniz.

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.