Türk Yapımı FPS Oyunu Olan ‘Savaşta Barışta’ İndirmeye Sunuldu 0

Türk yapımı FPS oyunu Savaşta Barışta askerlerimizin geçmişten günümze kadar yaptığı kahramanlıklarını anlatmaya çalışıyor.

Savaşta Barışta FPS oyunu 4 kişilik bir ekip tarafından Unity oyun motoru tarafından yapıldı. Tamamen amatör bir ekip ile yapılan Savaşta barışta oyunu yapımcıları tarafından özenle yapıldı. Oyunda Türk askerinin günümüze kadar yaptığı kahramanlıkları ve fedakarlıkları anlatıyor. 1 yıldan beri geliştirme aşamasında olan Savaşta Barışta oyunu artık tamamen ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Savaşta Barışta oyununu ücretsiz olarak indirip oynayabilirsiniz. Ancak sizde oyuna yardımda bulunmak istiyorsanız Patreon sayfasını kullanabilirsiniz. Savaşta Barışta oyunu’nun ön söz bölümünü oynamak için hemen buradan indirebilirsiniz. Ücretli bölümleri ise daha ileride yayınlandığında sizde satın alarak hem oynayabilir hemde destek verebilirsiniz.

Disable HTML5 Autoplay Eklentisi ile Web Sitelerinin Sesini Kesin 0

Chrome, oprea ve firefox web tarayıcınızda birden fazla sekme açtığınızda arka planda sesler gelebilir. Bunlar yeni açılan sekmede bir videonun sesi olabilir yada facebook’ta dolaştığınızda videolarınız otomatik çalışyor ve ses çıkıyorsa bu sesleri Disable HTML5 Autoplay chrome ve opera eklentisi ile durdurabilirsiniz.

Bazı siteleri yeni sekmede açtığınızda sesler ve videolar otomatik olarak açılabilir. Bu durum sizi rahatsız ediyorsa altta verdiğimiz Disable HTML5 Autoplay chrome ve opera eklentilerini indirerek bu sorunu giderebilirsiniz. Yakında firefox içinde eklenti yayınlanacak.

Disable HTML5 Autoplay Eklenti İndir

Chrome

Opera

Android Telefonlar için USB Windows Sürücüleri İndir 0

Merhaba arkadaşlar sizlere bugün tüm akıllı telefonlar için USB windows sürücülerini paylaşacağız. Android telefonunuzla usb hata ayıklama ve modifikasyon yapmak istiyorsanız windows sürücülerinizi yüklemeniz gerekmektedir.

Telefonunuzu windows bilgisayarınıza bağladığnızda windows update otomatik olarak indirip kuruyor ancak indirme ve kurulum bitene kadar biraz zaman geçiyor. USB sürücüleri kendiniz indirip, yüklemek ve sürücüleri internette aramak istemeyip tek tıkla indirmek isteyenler için indirme bağlantılarını altta paylaşıyorum.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: iPhone ve iPad’e Android Cihazlardan Dosya Aktarma Uygulaması

Resmi USB Driver İndirme Bağlantıları

Resmi bağlantılarda belli aşamaları geçtikten sonra indirme yapabiliyorsunuz. Bazılarını direkt olarakta indirebilirsiniz.

Direkt İndirme Bağlantıları

Direkt indirme bağlantıları ise bağlantı linkine tıkladığınızda USB sürücüyü indirebilirsiniz.

Most Popular Topics

Editor Picks