MENU

En İyi 5 Xbox 360 Oyun Tanıtımı

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Games » En İyi 5 Xbox 360 Oyun Tanıtımı
En İyi 5 Xbox 360 Oyun Tanıtımı

Xbox 360, Microsoft’un ürettiği Yedinci jenerasyon oyun konsoludur. 27 Kasım 2005’de eski nesil Xbox’ın devamı olarak ABD’de piyasaya çıktı. Gün geçtikçe konsol savaşları daha heyecan verici oluyor. Kendi cihazları için özel oyunlar çıkartıp oyun severler’in puanlamasına sunuluyor. Seçenekler göz önüne alınıp istenilen konsol alınıyor ve firmaların kendi oyuncularına sunduğu oyunlar eğlencenin yönünü değiştiriyor. Rekabet güzel piyasa bu şekilde renk kazanmış oluyor.

1) Gears Of War 3 Tanıtım

Gears Of War 3 serinin en iyi oyunu olduğu açıkça ortada 2011 en iyiler arasına taktik, defans, çarpışma oyunları arasında üst sıralarda.

2) Borderlands 2 Tanıtım

Bborderlands 2 geliştirilme sayesinde oyun severlerin dikkatini çekmiş bir FPS oyunu.

3) Halo Reach Tanıtımı

Güzel bir hikaye ile oyun severler’in karşısına çıktı. Dikkat çekici grafikler ve seslendirme oyunu daha eğlenceli bir hale getiriyor.

4) Red Dead Redemption Tanıtımı

Açık dünya macera oyunu bizlere batıda geçen kovboyluk, silahlar, geniş bir alan dikkat çekici grafikler sunuyor.

5) Forza Motorsport 4 Tanıtımı

Yarış oyunları arasında kendini göstermiş ve grafikler, arabalar, çevre etkenler, pistleri ile oyun yarış keyfini oyun severlere sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Titanfall Oyunu İçin Özel Olarak Tasarlanan Xbox One Kontrolcüsü

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.