En İyi 5 Xbox 360 Oyun Tanıtımı 0

Xbox 360, Microsoft’un ürettiği Yedinci jenerasyon oyun konsoludur. 27 Kasım 2005’de eski nesil Xbox’ın devamı olarak ABD’de piyasaya çıktı. Gün geçtikçe konsol savaşları daha heyecan verici oluyor. Kendi cihazları için özel oyunlar çıkartıp oyun severler’in puanlamasına sunuluyor. Seçenekler göz önüne alınıp istenilen konsol alınıyor ve firmaların kendi oyuncularına sunduğu oyunlar eğlencenin yönünü değiştiriyor. Rekabet güzel piyasa bu şekilde renk kazanmış oluyor.

1) Gears Of War 3 Tanıtım

Gears Of War 3 serinin en iyi oyunu olduğu açıkça ortada 2011 en iyiler arasına taktik, defans, çarpışma oyunları arasında üst sıralarda.

2) Borderlands 2 Tanıtım

Bborderlands 2 geliştirilme sayesinde oyun severlerin dikkatini çekmiş bir FPS oyunu.

3) Halo Reach Tanıtımı

Güzel bir hikaye ile oyun severler’in karşısına çıktı. Dikkat çekici grafikler ve seslendirme oyunu daha eğlenceli bir hale getiriyor.

4) Red Dead Redemption Tanıtımı

Açık dünya macera oyunu bizlere batıda geçen kovboyluk, silahlar, geniş bir alan dikkat çekici grafikler sunuyor.

5) Forza Motorsport 4 Tanıtımı

Yarış oyunları arasında kendini göstermiş ve grafikler, arabalar, çevre etkenler, pistleri ile oyun yarış keyfini oyun severlere sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Titanfall Oyunu İçin Özel Olarak Tasarlanan Xbox One Kontrolcüsü

Red Dead Redemption 2 Çıkış Tarihi 0

Aksiyon ve fantastik bir oyun olan Red Dead Redemption 2 Playstation 4 için çıkacak oyunun çıkış tarihi ile ilgili haberler gelmeye başladı.

Rockstar games’e göre yıl sonunda çıkacak olan oyunla ilgili dağıtıcılardan çeşitli söylentiler gelmeye başladı. Red Dead Redemption 2 2017 yıl sonu ekim ayı başlarında çıkması bekleniyor. Red Dead Redemption 2 4K destekli bir oyun ile karşımıza çıkabilir. Henüz sistem gereksinimleri ve fiyatı hakkında bilgi veremediğimiz oyunun çıkış tarihi ile yetiniyoruz. Ayrıca üstte Red Dead Redemption 2 videosunu izleyebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Playstation Pro 4K Oyunları Listesi Yayınlandı

Disable HTML5 Autoplay Eklentisi ile Web Sitelerinin Sesini Kesin 0

Chrome, oprea ve firefox web tarayıcınızda birden fazla sekme açtığınızda arka planda sesler gelebilir. Bunlar yeni açılan sekmede bir videonun sesi olabilir yada facebook’ta dolaştığınızda videolarınız otomatik çalışyor ve ses çıkıyorsa bu sesleri Disable HTML5 Autoplay chrome ve opera eklentisi ile durdurabilirsiniz.

Bazı siteleri yeni sekmede açtığınızda sesler ve videolar otomatik olarak açılabilir. Bu durum sizi rahatsız ediyorsa altta verdiğimiz Disable HTML5 Autoplay chrome ve opera eklentilerini indirerek bu sorunu giderebilirsiniz. Yakında firefox içinde eklenti yayınlanacak.

Disable HTML5 Autoplay Eklenti İndir

Chrome

Opera

Most Popular Topics

Editor Picks