Android One'lı General Mobile 4G Fiyatı ve Özellikleri

1

Akıllı telefon pazarında her gün yeni bir model tanıtılırken şimdi de Android One işletim sistemine sahip General mobile 4G tanıtıldı. Google’ın General mobile işbirliği ile çıkarttığı akıllı telefonu fiyatı ve özellikleriylede dikkat çekiyor.

General Mobile 4G akıllı telefonun özellikleri’ne baktığımızda Qualcomm’un 4 çekirdekli Snapdragon 400 işlemcisini kullanıyor. 64 bit’lik bu işlemci ile birlikte Adreno 306 GPU‘sunu gelirken 2 GB ram ve 16 GB dahili depolama alanı ile geliyor. Micro SD kart desteğine sahip General Mobile 4G Android’in en son sürümü Android One işletim sistemine ile geliyor. Google’ın 2 yıl boyunca güncelleme desteği alacak olan işletim sistemi Android One fiyat ve performans telefonu olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : Turkcell T60 Fiyatı ve Özellikleri

Android One’a sahip General Mobile 4G’de 13 megapiksellik arka 5 megapiksellik ön kamerası bulunuyor. 5 inç büyüklüğündeki akıllı telefonda 720p ekran çözünürlüğü ile gelirken bu ekranı Gorilla glass 4 ekran koruma teknolojisi kullanılıyor. 2500 mAh‘lik batarya’ya sahip akıllı telefonda Bluetooth 4, LTE 4G, Wi-fi gibi kablosuz bağlantıları bulunuyor.

General Mobile 4G Fiyatı

135 gram ağırlığa 9.3 mm kalınlığa sahip akıllı telefon 699 TL fiyatı ile satışa sunuldu.