Google SEO Video Site Haritası oluşturma eklentisi 1

Google Video Site haritası oluşturup aramalarda web sitenizin videolar kısmında çıkmasını istiyorsanız kesinlikle kullanmanız gereken bir eklenti bu.

Google Video Sitemap v2.4 – WP Plugin

Eklentiyi indirip kurun ve panelde en solda GVS’yi görüceksiniz oradan tüm ayrıntıları inceleyebilirsiniz. Video eklerken title ve açıklamasını ekledikten sonra Video URL Kısmınıda unutmayın. Eklenti içerisinde birde PDF Dosyası var onuda açıp incelerseniz daha iyi anlayacaksınız.

Zenmate ile Yasaklı Sitelere Kolayca Girin 1

Türkiyede yaşanan her olaydan sonra artık Twitter, Youtube ve Facebook gibi sosyal paylaşım sitelerine erişim engelleniyor. Her ne kadar engelleme olsada Türkiyedeki internet kullanıcıları artık yasaklı sitelere girmekte artık tecrübe kazanmıştır.

DNS değişikliği yapanlar bu erşim engellini hissetmesede DNS değişikliğini bilmeyenler ve yinede DNS değiştirildiği halde giremeyenler için Firefox, Chrome, Opera eklentisi olan Zenmate devreye giriyor. Zenmate eklentisini kurmak saniyelerinizi almayacağı gibi kurulumu ve kullanımı otomatik yaptığı için herhangi bir ayar yapmanıza gerek kalmıyor. Sadece bağlanmak istediğiniz ülkeyi seçerek yasaklı web sitelerine kolayca girebilirsiniz. Ücretsiz VPN‘lerin belli bir kullanım süresi olsada Zenmate tarayıcı eklentisi ile sınırsız bağlanabilirsiniz.

Zenmate İndir

Zenmate İOS ve Android Uyglaması

Zenmate sadece web tarayıcıları için değil mobil kullanımın çok olduğu günümüzde akıllı telefonlardada ihtiyaç oluyor. Bilgisayarda DNS ayar değişikliği ile bu sorun aşılsada rootsuz akıllı telefonlarda DNS değiştirilemediği için erişim tamamen uygulamalar tarafondan sağlanıyor. Zenmate Android ve İOS uygulamasını indirerek hemen yasaklı sitelere erişebişebilirsiniz.

Zenmate Android İndir

Zenmate İOS İndir

Most Popular Topics

Editor Picks