Gran Turismo Playstation 4 için Hazırlanıyor 0

Geliştirici stüdyo olan Polyphony Digital’in Playstation 4 için Gran Turismo’yu hazırladığı söyleniyor. Araba yarışı denince akla gelen lider oyunlar arasında ilk sırada diyebiliriz. Oyun geçmişten günümüze büyük gelişme kaydetti. Grafikler, arabalar, yarış pisti Gran Turismo’yu yıllarca lider yaptı. Oyun severler için özel bir oyun diyebiliriz. Eric Fishback‘in bir açıklaması piyasayı sallayacak bir oyun olduğunu gösteriyor.

“Playstation 4’teki, yani şu ana kadarki en güçlü konsoldaki, Gran Turismo serinin hayal edebileceğiniz en iyi oyunu olacak”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Mercedes Benz Vision Gran Turismo Konsept Resimleri

Red Dead Redemption 2 Çıkış Tarihi 0

Aksiyon ve fantastik bir oyun olan Red Dead Redemption 2 Playstation 4 için çıkacak oyunun çıkış tarihi ile ilgili haberler gelmeye başladı.

Rockstar games’e göre yıl sonunda çıkacak olan oyunla ilgili dağıtıcılardan çeşitli söylentiler gelmeye başladı. Red Dead Redemption 2 2017 yıl sonu ekim ayı başlarında çıkması bekleniyor. Red Dead Redemption 2 4K destekli bir oyun ile karşımıza çıkabilir. Henüz sistem gereksinimleri ve fiyatı hakkında bilgi veremediğimiz oyunun çıkış tarihi ile yetiniyoruz. Ayrıca üstte Red Dead Redemption 2 videosunu izleyebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Playstation Pro 4K Oyunları Listesi Yayınlandı

Disable HTML5 Autoplay Eklentisi ile Web Sitelerinin Sesini Kesin 0

Chrome, oprea ve firefox web tarayıcınızda birden fazla sekme açtığınızda arka planda sesler gelebilir. Bunlar yeni açılan sekmede bir videonun sesi olabilir yada facebook’ta dolaştığınızda videolarınız otomatik çalışyor ve ses çıkıyorsa bu sesleri Disable HTML5 Autoplay chrome ve opera eklentisi ile durdurabilirsiniz.

Bazı siteleri yeni sekmede açtığınızda sesler ve videolar otomatik olarak açılabilir. Bu durum sizi rahatsız ediyorsa altta verdiğimiz Disable HTML5 Autoplay chrome ve opera eklentilerini indirerek bu sorunu giderebilirsiniz. Yakında firefox içinde eklenti yayınlanacak.

Disable HTML5 Autoplay Eklenti İndir

Chrome

Opera

Most Popular Topics

Editor Picks