GTA 5’i Bilgisayarınızda 4K Çözünürlükte Oynayın 0

Bu haberden sonra Gta 5 hayranlarını epey bir heyecanlandıracak. Oyuncuların en popüler oyunu olan GTA 5‘i yüksek çözünürlükte (4K)’da oynayabiliriz. Artık günümüzün teknolojisi olan 4K 3D‘den sonra artık herkes kullanbilecek seviyelere geliyor.

Playstation 4 ve xbox one gibi yeni nesil konsollar her ne kadar yeni olsada daha yeni full hd’ye geçiyorlar. Bilgisayarlarda herhangi bir sınır olmadığı için en yüksek çözünürlüklerde dahi oynayabiliyoruz. Tabiki bilgisayarınızın donanımları en iyisi olmak zorunda zira şuan günümüzde bir çok ekran kartı full hd oynatsada 4K için hazır değildir. Ama birden fazla ekran kartını birleştirerek GTA 5’i 4K’da oynayabiliriz. GTA 5 olunca normal şartlardada bir PC’yi zorlayacak oyun olduğu için 4K için şuan herkes hazır olmayacaktır. Yinede çok iyi bir bilgisayarınız ve 4K monitörünüz varsa GTA 5 bilgisayara çıktığında oynama imkanı bulabilirsiniz. Yeni içerikleri ile gelecek olan Gta5 senaryosu ve ek paketleri ile artık bir GTA 5 4K ile dahada harika olacaktır.

4K Nedir ?

4K görüntü, 1080p’in 4, 720p’in de 8 katı daha fazla piksele sahip. Bunu aldığımız telefonlar veya fotoğraf makinelerinin kamera pikselleri üzerinden örneklendirebiliriz. 4K’ nın açılımı aslında ekran çözünürlüğünden gelir. Yani 4.096 x 2.160 ekran çözünürlüğündeki ekranlara 4K diyoruz. Bir başka deyişle yatay piksel sayısı 4.096 olan ekranlara 4K ekran deniliyor. Ultra hd ekranlar ise 3.840 x 2.160′ den başlayan çözünürlüklere sahiptir ki bu ekranlar da 4K kategorisinde sayılırlar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : En Güzel Ultra HD 4K Süper Araba Resimleri

2016’nın En İyi Android Oyunları Listesi 0

Android işletim sistemine 2016 yılında gelen en iyi oyunları paylaşıyoruz. Her yıl seçilen en’ler arasında bir çok popüler oyunda bulunmaktadır.

En iyi oyunlar arasına baktığımızda yılın oyunu, en rekabetçi, en yenilikçi, en iyi bağımsız, en popüler, en neşe katan, en dayanılmaz, en güzel, en iyi aile oyunları bulunmaktadır. En’ler listesinde 5’er tane oyun bulunmaktadır. Çocuklar içinde en iyi aile oyunlarının bulunduğu listemize bakalım. Bir kaç oyun dışında oyunların çoğu ücretsizdir. Sözü fazla uzatmadan 2016’nın en iyi android oyunları listesine bakalım.

Strateji oyunları ustası SuperCell’in yaptığı Clash Royale oyunu ise yılın oyunu olarak seçildi. Supercell aynı zamanda Clash of Clans, Boom Beach ve Hay Day oyunlarının yapımcısıdır. Ayrıca Dream League soccer oyunu hem en popüler hemde en rekabetçi oyunlar listesinde ve slither.io oyunu en popüler ve en dayanılmaz listelerinde yer almaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: iPhone ve iPad’e Android Cihazlardan Dosya Aktarma Uygulamasını Ücretsiz İndir

En Popüler

En Güzel

En Rekabetçi

En Yenilikçi

En Dayanılmaz

En İyi Aile

En Neşe Katan

En İyi Bağımsız Oyunlar

iPhone ve iPad’e Android Cihazlardan Dosya Aktarma Uygulaması 0

Android, İOS, Windows phone, Mac, PC platformları arasında yüksek boyutlu dosyaları dahi paylaşacağınız ücretsiz uygulamayı paylaşıyorum.

Xender adındaki bu uygulama Android, İOS, Windows Phone, PC ve Mac cihazları arasında birbirlerine dosya aktarımı sağlıyor. Aklınıza gelebilecek her türlü dosyayı paylaşabilirsiniz. Wifi ağı üzerinden dosya aktarımı yapan uygulama Bluetooth aktarım hızından 200 kat daha hızlıdır. Bu uygulama ile herhangi bir USB bağlantısına veya PC yazılımına gerek duymaz.

Dosyaları 10 MB/Saniye hızda aktarabiliyor. Bu program internet kotanızdan asla yemez. Ne wifi nede mobil internetinizden asla kullanmaz. Bu programın çalışma prensibi wifi ağınıza bağlı olan tüm cihazlara dosya aktarabilirsiniz tabi ki uygulama üzerinden yapabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Android Silinen Dosyaları Geri Getirme Programı İndir

Bu uygulamanın en büyük özelliği ise Android ve İOS platformları arasında dosya alışverişini sağlamaktır. Malum İOS yani iPhone ve iPad cihazları kapalı bir platform olduğu için yalnızca kendi içinde dosya alışverişini sağlar. Bu uygulama Android telefondan iPhone telefonlara dosya aktarımı yapabiliyor. En güzel yanı budur. Alttaki bağlantıdan hemen indirin ve kurun sınırsız dosya aktarımının keyfine varın.

Xender İndir

Most Popular Topics

Editor Picks