GTA 5 Türkçe Yama İndir ve Hemen Türkçe Oyna 0

Rockstar Games tarafından tüm dünyada beğeni ile oynanan GTA 5 oyunu GTA türk tarafından tamamen türkçe yapıldı. Arayüzdeki menülerde, telefondaki ve tüm ingilizce altyazılar tamamen türkçe halde indirip yükleyebilirsiniz. GTA 5 Türkçe Yama İndir‘erek bilgisayarınıza yükleyin ve türkçe dil olarak oynayın. Online mod haricinde single modda oynamanızı önerdiğimiz türkçe yama ile görevlerdeki konuşmaların tamamını anlayabileceksiniz. GTA 5 türkçe yama ile yabancı dil bilmeseniz dahi artık türkçe olarak oynayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : GTA 5 4K Sistem Gereksinimleri

GTA 5 Türkçe Yama Nasıl Yüklenir ?

GTA 5 türkçe yamayı indirmeden önce Winrar programını yükleyiniz. Winrarı yükledikten sonra GTA 5 Türkçe Yamayı alttaki mavi butona tıklayarak indirin. İndirilen arşiv dosyasını winrar ile açarak exe dosyasınız çalıştırın ve programı yükleyin. Programı yüklediktan sonra indirdiğimiz GTA 5 Türkçe Yama programını çalıştırın. Daha sonra GTA 5 dosya klasörünü seçin  yükle butonuna basın ve hemen yükleyin. GTA 5 Türkçe Yama programı ile aynı zamanda türkçe yamayıda kaldırabilirsiniz.

UYARI NOTU : Arkadaşlar ilk önce GTA 5 türkçe yamayı yüklemeden önce uyarıları dikkatlice okuyunuz. Rockstar games Online GTA 5 modunda diğer modlara izin vermediği gibi Türkçe yama’yada izin vermeyecektir. Online modda türkçe yama ile oynarsanız Rockstar games tarafından oyununuz banlanacaktır. Orjinal GTA 5 oyununuz banlanmasını önlemek için Türkçe yamayı devre dışı bıraktıktan sonra online modu oynayınız. Türkçe yama ile yapılacak GTA 5 dosyalarındaki değişikliklerdeki tüm sorumluluk kullanıcıya yani size aittir dikkatli olunuz.

GTA 5 Türkçe Yama GTA 5 Türkçe Dil Paketi

Windows 10 Creators Update ISO İndir 0

Microsoft windows 10’a yeni özellikler getiren Creators Update indirilmeye sunuldu.

Yeni yayınlanan güncelleme ile birlikte hata düzeltmeleri, güvenlik güncellemeleri ve sanal gerçeklik özellikleri gibi bir çok özelliği getiriyor. 11 nisan’da tam sürümü yayınlanacak Windows 10 creators update‘in şuan için geliştirici sürümü yayınlandı. Yayınlanan ISO’lar microsoft’un sitesinde ücretsiz olarak indirilmeye sunuldu.

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz yeni güncelleme ISO’ları aşağıdadır. Ayrıca güncelleme ile alakalı yayınlanan vidoyu’da aşağıda izleyebilirsiniz.

Windows 10 yapı 15063 (RTM) 64-bit ISO (3.9 GB;) İndir

Windows 10 yapı 15063 (RTM) 32-bit ISO (2.9 GB) İndir

Windows 10 Creators Update ISO Video

Disable HTML5 Autoplay Eklentisi ile Web Sitelerinin Sesini Kesin 0

Chrome, oprea ve firefox web tarayıcınızda birden fazla sekme açtığınızda arka planda sesler gelebilir. Bunlar yeni açılan sekmede bir videonun sesi olabilir yada facebook’ta dolaştığınızda videolarınız otomatik çalışyor ve ses çıkıyorsa bu sesleri Disable HTML5 Autoplay chrome ve opera eklentisi ile durdurabilirsiniz.

Bazı siteleri yeni sekmede açtığınızda sesler ve videolar otomatik olarak açılabilir. Bu durum sizi rahatsız ediyorsa altta verdiğimiz Disable HTML5 Autoplay chrome ve opera eklentilerini indirerek bu sorunu giderebilirsiniz. Yakında firefox içinde eklenti yayınlanacak.

Disable HTML5 Autoplay Eklenti İndir

Chrome

Opera

Most Popular Topics

Editor Picks