GTA 5 Türkçe Yama İndir ve Hemen Türkçe Oyna

0

Rockstar Games tarafından tüm dünyada beğeni ile oynanan GTA 5 oyunu GTA türk tarafından tamamen türkçe yapıldı. Arayüzdeki menülerde, telefondaki ve tüm ingilizce altyazılar tamamen türkçe halde indirip yükleyebilirsiniz. GTA 5 Türkçe Yama İndir‘erek bilgisayarınıza yükleyin ve türkçe dil olarak oynayın. Online mod haricinde single modda oynamanızı önerdiğimiz türkçe yama ile görevlerdeki konuşmaların tamamını anlayabileceksiniz. GTA 5 türkçe yama ile yabancı dil bilmeseniz dahi artık türkçe olarak oynayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : GTA 5 4K Sistem Gereksinimleri

GTA 5 Türkçe Yama Nasıl Yüklenir ?

GTA 5 türkçe yamayı indirmeden önce Winrar programını yükleyiniz. Winrarı yükledikten sonra GTA 5 Türkçe Yamayı alttaki mavi butona tıklayarak indirin. İndirilen arşiv dosyasını winrar ile açarak exe dosyasınız çalıştırın ve programı yükleyin. Programı yüklediktan sonra indirdiğimiz GTA 5 Türkçe Yama programını çalıştırın. Daha sonra GTA 5 dosya klasörünü seçin  yükle butonuna basın ve hemen yükleyin. GTA 5 Türkçe Yama programı ile aynı zamanda türkçe yamayıda kaldırabilirsiniz.

UYARI NOTU : Arkadaşlar ilk önce GTA 5 türkçe yamayı yüklemeden önce uyarıları dikkatlice okuyunuz. Rockstar games Online GTA 5 modunda diğer modlara izin vermediği gibi Türkçe yama’yada izin vermeyecektir. Online modda türkçe yama ile oynarsanız Rockstar games tarafından oyununuz banlanacaktır. Orjinal GTA 5 oyununuz banlanmasını önlemek için Türkçe yamayı devre dışı bıraktıktan sonra online modu oynayınız. Türkçe yama ile yapılacak GTA 5 dosyalarındaki değişikliklerdeki tüm sorumluluk kullanıcıya yani size aittir dikkatli olunuz.

GTA 5 Türkçe Yama GTA 5 Türkçe Dil Paketi