Grand Theft Auto V Graffiti Belgeseli 0

Grand Theft Auto V‘nin özel bir yanı var gibi görünüyor bitmek bilmeyen bir oyun olduğu ortada. Oyun içinden her türlü malzemeyi çıkarabiliyorsunuz. Yeni bir çalışma oyun severler’in beğenisine sunuldu. Graffiti çalışması ile birlikte yeni bir video sunuldu. Oyunun eğlenceli yanları bitmiyor ve oynandıkça yeni bir konu daha çıkmış oluyor. Güzel bir belgesel hazırlanmış GTA V bizlere oyundan fazlası olarak piyasaya çıkmış gibi özellik olarak farkını ortaya koyuyor. Kısa belgeselde Tom Holmes‘un müzikleri ve The War on Grafitti in L.A.’ın ses kayıtları bizlere eşlik ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: GTA 5’i Bilgisayarınızda 4K Çözünürlükte Oynayın

Red Dead Redemption 2 Çıkış Tarihi 0

Aksiyon ve fantastik bir oyun olan Red Dead Redemption 2 Playstation 4 için çıkacak oyunun çıkış tarihi ile ilgili haberler gelmeye başladı.

Rockstar games’e göre yıl sonunda çıkacak olan oyunla ilgili dağıtıcılardan çeşitli söylentiler gelmeye başladı. Red Dead Redemption 2 2017 yıl sonu ekim ayı başlarında çıkması bekleniyor. Red Dead Redemption 2 4K destekli bir oyun ile karşımıza çıkabilir. Henüz sistem gereksinimleri ve fiyatı hakkında bilgi veremediğimiz oyunun çıkış tarihi ile yetiniyoruz. Ayrıca üstte Red Dead Redemption 2 videosunu izleyebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Playstation Pro 4K Oyunları Listesi Yayınlandı

Disable HTML5 Autoplay Eklentisi ile Web Sitelerinin Sesini Kesin 0

Chrome, oprea ve firefox web tarayıcınızda birden fazla sekme açtığınızda arka planda sesler gelebilir. Bunlar yeni açılan sekmede bir videonun sesi olabilir yada facebook’ta dolaştığınızda videolarınız otomatik çalışyor ve ses çıkıyorsa bu sesleri Disable HTML5 Autoplay chrome ve opera eklentisi ile durdurabilirsiniz.

Bazı siteleri yeni sekmede açtığınızda sesler ve videolar otomatik olarak açılabilir. Bu durum sizi rahatsız ediyorsa altta verdiğimiz Disable HTML5 Autoplay chrome ve opera eklentilerini indirerek bu sorunu giderebilirsiniz. Yakında firefox içinde eklenti yayınlanacak.

Disable HTML5 Autoplay Eklenti İndir

Chrome

Opera

Most Popular Topics

Editor Picks